פרגולות אלומיניום תלויות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולות אלומיניום תלויות

אחד המוצרים הכי מבוקשים היום בכל חצר וגינה היא פרגולת אלומיניום תלויה. זוהי פרגולה מתקדמת שיש לה מראה מאוד מודרני ועכשווי ואין צורך לתחזק אותה. יש לה פרופיל כמו של מערך הצללה ואפשר להתקין אותה כגגון בכל מקום בו צריך אותו. מעל דלת הכניסה, ביציאה לחצר מסלון הבית, או בכל מקום בו היא אמורה לעשות צל.

פרגולה זו משווקת בכמה גוונים ויש לה מראה מושלם. אפשר להרכיב אותה גם על גבי עמודים אבל גם בלעדיהם. כאשר היא נתלית על הקיר, היא מעוגנת ע"י טלסקופים ב-45 מעלות וזה אפשרי רק בקומות קרקע. היא מיוצרת ומורכבת ברמת דיוק מדהימה, והיא קלה מאוד להרכבה.

אם רוצים להתקין גם קירוי פלסטי נגד גשם יש להוסיף פרופילים אבל זה אפשרי. 

בעלי בתים פרטיים רבים רוכשים את הפרגולה הזו כדי להתקין אותה מעל דלת הכניסה כגגון כדי להגן על הדלת מפני הגשם.

פרגולות אלומיניום תלויות מעל החנייה

כבר בחודש אוגוסט 2014, נכנסה לתוקפה הרפורמה שמאפשרת פטור מקבלת היתר בנייה עבור בניית פרגולה כמו שהיה נהוג עד אז. רפורמה זו גרמה לכך שפתאום בכל חצרות הבתים החלו להתקין פרגולות מסוגים שונים וגם פרגולת אלומיניום תלויה מעל החנייה או מעל הדלת. המטרה של הרפורמה הייתה לתגבר הליכים של רישוי, כדי להגדיל היצע של מקומות למגורים. הדרישה להיתר בגין התקנה של פרגולה, גידור או סוכך בוטל לחלוטין. כך ניצלו הרבה מאוד מכוניות מ"צלייה" מתחת לשמש הקופחת וניצלו גם דלתות כניסה שעל הגג שמעליהן היה צריך לקבל עד הרפורמה היתר. בהרבה חניות של בתים פרטיים ניתן לראות פרגולת אלומיניום תלויה המגנה על רכוש, מערכת ישיבה בחצר, מכונית הבית או דלת הכניסה.

פרגולות אלומיניום תלויות ואלגנטיות 

כאשר רוצים לתחום אזור מסוים בבית או להתקין לו גגון אבל אין אפשרות לעשות זאת על עמודים, מתקינים פרגולת אלומיניום תלויה. זו מותקנת ע"י עוגנים והיא חזקה ויציבה גם בלי עמודי תמיכה. בצורה זו ניתן להתקין היום פרגולות בחצר הבית, כדי לנצל את החצר למטרות שונות של בילוי עם גג מעל הראש. בחורף או בקיץ יש ימים שממש קשה לשבת בחצר, אבל זה לחלוטין משתנה אם מתקינים איזה שהיא פרגולה אשר מגנה על היושבים מפני השמש או הגשם. האלומיניום הוא חומר ממנו עשויות היום הרבה פרגולות. הוא לא מחליד ולא מעלה קורוזיה. הוא חומר אצילי המשמש היום גם לריהוט גן ולמוצרי חוץ וחצר, משום שהוא עמיד ויציב בפני כל מזג אוויר. הוא גם חומר חזק ואפשר להיות בטוחים אם מתקינים פרגולה תלויה מאלומיניום מעל הראש.

פרגולות מעל דלת הכניסה

כמעט בכל בית פרטי היום יש דלת כניסה מפלדה, נגד פורצים וגנבים, כזו שיכולה להגן על הבית. הדלת הזו נשארת חשופה בכל מזג אוויר ויש להגן עליה. לכן רבים מבעלי הבתים מתקינים פרגולת אלומיניום תלויה  מעל הכניסה, וזו מגנה ומעניקה צל בימות השמש ומונעת מהגשם החזק לנחות על הדלת. בצורה זו ניתן למזער את הנזקים הנגרמים לדלת, והיא תחזיק מעמד להרבה מאוד שנים. אין כמעט בית פרטי שאין לו פרגולה מעל הדלת.

קשתות אוהבים להצל עליכם

קשתות מפעל KESHATOT
"חברת קשתות גאה לייצר כחול לבן. במפעל החברה אנו מייצרים פרגולות, סוככים ומפרשי הצללה בהתאמה אישית לכל הלקוח. כל תהליך העבודה מרגע ההגעה ללקוח מבוצע על ידי עובדות ועובדי החברה. "
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!