פרגולות אלומיניום

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולה לצמחייה מטפסת

כאן בעצם התחלנו, עם פרופילי אלומיניום דקיקים של 25 מ”מ שהיום כמעט ואינם בשימוש עוד. כעת אנו מייצרים מבנים אלו מפרופילי 40 מ”מ עבים וחזקים יותר לנשיאת משקל הצמחייה. בגינות רבות נרצה לקרות בעזרת גפן או שיח מטפס אחר על מבנה אלומיניום ערום ליצירת פרגולה לצמחייה מטפסת וישיבה נעימה וקייצית בסגנון טוסקני. 

פרגולות מקושתות

פרגולות מיוחדות ויחודיות לקשתות. כבר למעלה מ- 20 שנה שאנחנו מערגלים (מכופפים) צינורות
אלומיניום עגולים ומייצרים צורות יפות עדינות ונקיות מאוד למראה. האלומיניום נצבע בתנור לכל גוון
אפשרי אך במלאי אנו מחזיקים אלומיניום לבן, קרם, אפור גרפיט ושחור.

פרגולה בקווים ישרים

פרגולות אלומיניום בעובי 6 סנטימטר או 12 סנטימטר. במלאי קיימים פרופילים בצבע קרם לבן
ואפור גרפיט. כל צבע אחר אפשרי מתוך מניפת ral בתוספת מחיר. פרגולות אלו נקראות לעיתים
מצללות. ניתן לקרות את הפרגולה בקירויים שונים לרבות אריגים, לוחות אטומים, קנים טבעיים
ועץ.

סגירות לפרגולה

בשעה טובה יש לכם פרגולה, מזל טוב! הבעיה הינה שהשמש עדיין מציפה את אזור הישיבה ונראה
שהפרגולה לא הספיקה. לכן ניתן לסגור או לקרות את הפרגולה בדרכים שונות. 

פרגולה

אם לא מזמן עברתם לגור בבית פרטי שיש בו גינה, אין ספק שתרצו גם אתם, כמו כל אדם אחר, ליהנות מהגינה כמה שרק אפשר. זו הסיבה שבגללה בוודאי קניתם את הרהיטים הכי יפים ונוחים שיש לגינה ואולי אפילו השקעתם מאוד ובניתם שם בריכה. עם זאת, האם חשבתם גם על נושא ההצללה? אם יש משהו שקשה מאוד להתעלם ממנו בישראל זו כמובן השמש היוקדת והחזקה, מה שמסביר מדוע מוצר זההוא להיט גדול מאוד בארץ. לכן, אם גם אתם רוצים ליהנות מהשילוב הנפלא שבין גינה עם צל ובין גינה שנראית כמה שיותר אלגנטית ומושקעת, אין ספק שאופציה כמו פרגולה צריכה לבוא בחשבון מבחינתכם. 

כדאי שתדעו שיש מגוון אדיר של אפשרויות בתחום הזה ולכן, אם אתם יכולים לקחת את הזמן, לעבור על קטלוג מלא באפשרויות וכך לבחור את הפרגולה הנכונה לכם, למה שלא תעשו זאת? הרעיון בהתקנת פרגולות אלומיניום הוא בדרך כלל להתקין אותן ולא להתעסק בהן יותר לאורך שנים ארוכות. לכן חשוב להשקיע ולבחור בדיוק את הפרגולה הנכונה עבורכם.

פרגולות אלומיניום מהאיכות הגבוהה ביותר שיש

כאשר תתחילו לראות אפשרויות שונות של עיצובים, ואולי קטלוגים שמלאים בתמונות ואופציות, אתם תראו שלמעשה השמיים הם הגבול בתחום הזה. לכן לא רק שכדאי לכם לקחת את הזמן ולבחור בנחת פרגולה אחת שתענה על הדרישות שלכם, אלא גם כדאי לבדוק כמה שיותר פרטים אודות הפרגולה. הדבר הכי חשוב הוא להזמין פרגולה איכותית, כי רק כך תוכלו להיות בטוחים שהיא תחזיק מעמד לשנים וגם לא תסכן אתכם ואת האורחים שיבואו ליהנות איתכם מהבריכה. משמעות הדברים היא שכדאי לכם לבדוק, לפני הכול, מאיזה חומרים עשוי המוצר שאתם קונים? יש היום אופציה להזמין פרגולות מעץ, מאלומיניום ומעוד חומרים שונים וכמובן שלכל חומר יש את העמידות שלו. 

בנוסף לאיכות ולעמידות החומר שממנו עשויה הפרגולה, יש טעם גם לבדוק עד כמה היא צריכה להיות גדולה מבחינתכם. כלומר, זה שאולי יש לכם גינה רחבת ידיים זה לא אומר שהפרגולה צריכה למלא את כולה. לכן יש טעם לתכנן מראש את הדברים וגם לנסות ולדמיין איך תרצו שהגינה תיראה בסוף התהליך כולו.

לאיזו חברה מקצועית כדאי לפנות?

בין אם אתם בוחרים את הפרגולה בתור הפתרון המושלם לגינה שלכם ובין סוכך מסוג כלשהו יכול להיות מוצלח עבורכם, כדאי שתבדקו, בין היתר, לאיזו חברה מקצועית אתם פונים. זה לא סוד שיש היום לא מעט חברות שעוסקות בתחום הזה בארץ ולכן יש טעם לברר אל מי אתם מתקשרים. האם באמת תרצו לפנות לחברה שאתם לא יודעים דבר אודותיה? או שאולי כן כדאי להשקיע ולעשות מחקר קטן מראש? הניסיון מוכיח שאם חשוב לכם לצאת מרוצים לא רק מהמוצר הסופי והמוגמר אלא גם מהתהליך עצמו, מהמחירים ומהשירות, הרי שיש טעם לבדוק באיזו חברה מקצועית אתם בוחרים. 

בבואכם לבחור חברה להזמנת סוכך או כל פתרון הצללה אחר, כדאי יהיה לפנות רק אל חברה מקצועית כמו קשתות:

  • שעובדת בתחום הזה כמה שיותר שנים
  • שיש לה לא מעט לקוחות ממליצים
  • שיכולה להציע לכם כמה פתרונות הצללה תחת קורת גג אחת
  • שגובה מחירים שנראים סבירים יחסית למחירי השוק

ובנוסף, אם אתם יכולים, כדאי גם לברר האם יש אחריות על הפרגולה או על סוככים. לא מדובר על הוצאה כלכלית של מה בכך ולכן בהחלט עדיף לבחור חברה שגם נותנת אחריות על המוצר ועל התקנתו בגינת הלקוח.

מגוון רחב של פרגולות בעיצובים שונים

מפעל קשתות keshatot.co.il
לרשות לקוחותינו, מגוון רחב של עיצובים שונים. "פרגולות מצללה" המגיעות בקווים ישרים וחלקים, או מפרופיל אלומיניום בחתך מלבני או מרובע. הפרגולה ניתנת לקירוי באמצעות מגוון רחב של חומרי קירוי העונים לצרכיי הלקוח בכל הקשור למעבר האור, סינון קרינה ועוד.

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!