פרגולות אלומיניום

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולות אלומיניום פיתרון הצללה מושלם

הנה כי כן, הקיץ כבר פה וחם חם חם, הטמפרטורה מגיעה לנקודת רתיחה, השמש הקופחת מבשלת אותנו עם 90 אחוזי לחות, הזיעה ניגרת, העור נצרב, וכל מה שנותר לנו הוא לחפש מפלט מהקרינה העזה ומהחום המבהיל. השמש היא אמנם מקור האור שלנו, אך בישראל היא עלולה להיות גם מקור לנזקים ולמחלות, להתייבשות. לכן בחצרות רבות היום בארץ של בתים פרטיים רצוי להתקין פרגולות אלומיניום.

השפעתה של קרינת השמש החזקה בישראל ניכרת לא רק על הבריות הנוטפים והמתאיידים לאיטם על המדרכות הבוהקות, אלא גם על הבית ויושביו. השמש משפיעה לרעה ושוחקת חומרים שונים בתוך הבית ומחוצה לו. מבחוץ, ניכרת השחיקה בעיקר על חומרי העץ החשופים לקרינה ישירה של השמש, וכשהיא חודרת הביתה דרך החלונות, היא פוגעת ברהיטים ובחפצים. בנוסף, ידו של עם ישראל על מתג המזגן קלה, וככל שהחום עולה והשמש מכה, עולה גם השימוש במיזוג אוויר, ומכאן בזבוז ניכר של משאבי אנרגיה ופגיעה אקולוגית מתמשכת. 

פרגולות אלומיניום

הגנה באמצעות פרגולות אלומיניום

כדי להוסיף ערך אקולוגי ולהגן על הבית מהשפעת הקרינה, ניתן להצל עליו בדרכים שונות. פתרון להצללה הוא בעזרת גגונים, סוככים, פרגולות ועוד.  

מבחינת זווית הקרינה בקיץ, גגון שבולט חצי מטר לכיוון דרום מספק פתרון מצוין להצללה בצהרי היום בשעות הקרינה החזקות עד לכשני מטרים מתחתיו. הצללה בעזרת פרגולה חוסמת את שמש הקיץ, אך לעומת זאת מאפשרת להכניס הביתה את קרני השמש החורפית הנמוכה. 

פרגולות אלומיניום למראה טבעי

פרגולות מסורתיות עשויות עץ. בניית פרגולה מעץ מספקת מראה טבעי וידידותי המשתלב עם הנוף בחוץ או עם הדק בגינה, בגג או במרפסת. על העצים המשמשים לייצור פרגולה נמנים: עצי האורן, עץ אלון, עץ איפאה, עץ טיק ועוד. לאחר בחירת סוג העץ לבניית הפרגולה, חשוב להקפיד שחומר הגלם יעבור "חיטוי בלחץ", ששומר על העץ מפני תולעים, טרמיטים ופטריות. 

קורות העץ ניצבות זמן רב בשמש. זו מייבשת וגורמת לסדקים בעץ, אליהם חודרות טיפות הגשם, שבסופו של דבר מובילות לריקבון, ולכן יש לוודא שמדובר בחומר אנטיבקטריאלי, המונע היווצרות בקטריות ומזיקים. אך עם זאת כדאי לזכור שעץ אינו מחזיק מעמד כמו פרגולות אלומיניום.

פרגולות אלומיניום פרגולה קשתות

תחזוקה של פרגולות

כדי לייצר פרגולות אלומיניום איכותיות בסטנדרט גבוה, חברת קשתות עושים שימוש באלומיניום איכותי ובמוצרים נלווים איכותיים. האלומיניום הוא חומר עמיד במיוחד בפני תנאי מזג אויר קשים וגם אין צורך בתחזוקה מיוחדת.

בפרגולות מסוימות ניתן לשלוף את הלייסטים בפרגולה לצורך תחזוקה בצורה קלה, דהיינו צביעה קלה מדי שלוש-ארבע שנים או אם יש קירוי נגד גשם, אזי התחזוקה נדרשת כל שמונה-עשר שנים. בשיטה הצללה זו, שנחשבת גם כסכך כשר לסוכות, הלייסטים מונחים ב-45 מעלות, מתקבל 100% צל ועדיין המון אור חודר לבית.

פרגולות אלומיניום חשמליות | פרגולה חשמלית

קשתות אוהבים להצל עליכם

קשתות מפעל KESHATOT
"חברת קשתות גאה לייצר כחול לבן. במפעל החברה אנו מייצרים פרגולות, סוככים ומפרשי הצללה בהתאמה אישית לכל הלקוח. כל תהליך העבודה מרגע ההגעה ללקוח מבוצע על ידי עובדות ועובדי החברה. "
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!