פרגולות אלומיניום מתכווננות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

האקלים הים תיכוני בישראל מזמין אדריכלות מרובת מרפסות, ואכן ברוב הבתים בישראל וגם בבתים החדשים שנבנים בקצב הולך וגובר, מתכננים בדרך כלל מרפסת ואפילו שתיים. לאחרונה ניתן לראות בבתים פרטיים בישראל וגם בדירות גג או דירות עם מרפסות, ההצללה הנעשית על ידי התקנת פרגולות. הפרגולות הפופולאריות היום הן פרגולות אלומיניום מתכווננות. 

פרגולות אלומיניום מתכווננות הפכו בעת האחרונה לנפוצות ופופולאריות בקרב הישראלים שאוהבים לבלות עם המשפחה והחברים במרפסת או בגינת הבית.

מהם היתרונות של פרגולות אלומיניום מתכווננות?

הבחירה המומלצת והנבונה עבור מגוון השטחים החיצוניים של הבית כגון מרפסת גדולה, חצר או גינה, היא ללא ספק, פרגולות אלומיניום מתכווננות. אלו הן פרגולות חשמליות המקורות בסרגלי אלומיניום מסתבסבים. 

מאחר והפרגולות המתכווננות בנויות ממספר גדול מאוד של סרגלי אלומיניום. ניתן לשלוט ולכוון את כמות האור שנכנסת דרך סרגלי האלומיניום, על ידי לחיצת כפתור, כך בצורה חשמלית אתם משנים את הרווח שבין סרגלי האלומיניום ואת הצל המתקבל.

לדוגמא ביום חם של שמש קופחת או בבקרים החמים של הקיץ ניתן לאטום את הרווח בין סרגלי האלומיניום ולהשיג צל מלא וקריר למרפסת, אחר הצהריים,עם רדת השמש והחום, ניתן לפתוח את הסרגלים ולהשיג כניסה של אור וגם רוח שתאוורר את המרפסת ותנעים את השהיה בה, לכם ולאורחים שלכם. 

אילו סוגים נוספים של פרגולות אלומיניום קיימים?

ניתן לבחור כמה סוגים לבית מהמבחר הגדול של פרגולות אלומיניום. תוכלו בקלות ובמהירות למצוא את אתר החברה המספקת פרגולות אלומיניום ולהתרשם בקטלוג הצבעוני של פרגולות מעוצבות מאלומיניום. 

ניתן להזמין פרגולות בגדלים שונים ובצבעים שונים על פי בחירה, כך שתוכלו לבחור פרגולות שונות בהתאמה לשטחי החוץ השונים, אם קיימים בביתכם. לדוגמא עבור מרפסת גדולה כדאי לבחור בפרגולת אלומיניום מתכווננת ועבור חצר הכניסה לבית או לגינה ניתן לבחור בפרגולות מקושתות מעוצבות או בפרגולות לצמחייה מטפסת וכך להשיג פרגולה יפה וירוקה בגינת הבית. ניתן לבחור גם בפרגולות בקווים ישרים וגם בפרגולה נפתחת למרפסת קטנה למשל או פרגולת אלומיניום תלויה במקום אחר מתאים. 

יתרונות פרגולות אלומיניום?

היתרונות הברורים של פרגולות אלומיניום על פני פרגולות עץ נטועים בעובדה הבסיסית כי חומר האלומיניום הוא בעל תכונות טובות יותר למטרה זו. אלומיניום הינו חומר חזק, חומר קל וגמיש לעיצוב, חומר שאינו מעלה קורוזיה ועמיד ביותר בפגעי מזג אוויר משתנים כגון גשם זלעפות בחורף או רוח וסופת ברד, וגם שמש קופחת בקיץ. 

חזרה לדף הבית

קשתות אוהבים להצל עליכם

קשתות מפעל KESHATOT
"חברת קשתות גאה לייצר כחול לבן. במפעל החברה אנו מייצרים פרגולות, סוככים ומפרשי הצללה בהתאמה אישית לכל הלקוח. כל תהליך העבודה מרגע ההגעה ללקוח מבוצע על ידי עובדות ועובדי החברה. "
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!