פרגולה מאלומיניום תלויה

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

הרבה מאוד בתי קפה בונים באירוח שלהם על מקום בחוץ, אם יש להם כזה. כלומר- מלבד החלל הפנימי של בית הקפה, יש להם עוד אזור שאם הם יתחמו אותו, יהיה להם מקום מסודר ומקורה לעוד סועדים.

עד היום כאשר בעליו של בית קפה היה צריך להגן על היושבים מפני השמש או לחלופין הגשם, הוא היה מתקין שמשוניות, סככות ועוד אמצעים, לא תמיד פרקטיים ויפים. כאשר מזג האוויר היה משתנה ולא היה חם מדי, הוא היה צריך לקפל את המתקן שהוא העמיד ולהכניס אותו למחסן עד לעונה הקשב הבאה, אז בחורף הוא היה מוציא אותו ומתקין אותו מחדש.

ככל שמתפתחים היום אמצעים טכנולוגיים וחשמליים לבתים חכמים ועוד, אלה גם מקיפים חידושים בעוד תחומים כמו למשל בתחום של פרגולות אלומיניום תלויות. עם אמצעים מיוחדים אפשר היום להתקין פרגולות כאלה בלי עמודי תמיכה והן יחזיקו מעמד הרבה זמן. כל בעל עסק שרוצה להתקין גג במקום, יכול להתקין פרגולה מאלומיניום. זהו חומר עמיד בפני כל מזג אוויר ואלגנטי מאוד והוא גם חזק ויציב.

מי צריך פרגולות אלומיניום תלויות?

דלתות כניסה של בתים היום רובן עשויות מפלדה. פלדה זה חומר שמחליד, למרות כל הציפויים. בכל זאת דלת שעומדת מול שמש קופחת דוהה, ודלת ש"חוטפת" הרבה גשם עלולה להחליד ולהעלות קורוזיה. זו הסיבה שהרבה בעלי בתים פרטיים מקפידים לקנות דלת בטיחותית, אבל מיד אחר כך רוכשים פרגולות אלומיניום תלויות גם מעל לדלת וגם מעל הרכב בחנייה. פרגולות אלה עשויות להגן על כל דבר משום הן חזקות ויציבות. יש שמתקינים אותן מעל שטח בחצר שהם רוצים להצל, ביציאה מהבית לחצר, במבואה ועוד. זה נראה הרבה יותר אלגנטי ומינימליסטי מאשר פרגולה שנשענת על עמודים.

מעל הכביסה יש פרגולה תלויה

רבים עדיין לא משתמשים במייבש ותולים את הכביסה שלהם על חבלים. כדי להגן על הכביסה מפני דהייה של צבע וגם מפני גשם, יש המתקינים פרגולה תלויה מאלומיניום מעל החבלים. גם היא מגינה על הבגדים בקיץ בשמש, וגם אם שוכחים להוריד אותם בזמן, היא שומרת עליהם מפני דהיית צבע, וכך אפשר גם למנוע מהכביסה להירטב אם חלילה שכחתם להוריד אותה מחבל בזמן וכבר החל שוב לרדת גשם. התקנה של פרגולות אלומיניום תלויות הן קלות ומבטיחות לכם חיים קלים של כביסה במשך כל ימות השנה. יש המתקינים אותן אגב, כדי למנוע מטחי גשם על החלונות.

התייעצו עם המומחים בתחום ההצללה – קשתות

קשתות אוהבים להצל עליכם

קשתות מפעל KESHATOT
"חברת קשתות גאה לייצר כחול לבן. במפעל החברה אנו מייצרים פרגולות, סוככים ומפרשי הצללה בהתאמה אישית לכל הלקוח. כל תהליך העבודה מרגע ההגעה ללקוח מבוצע על ידי עובדות ועובדי החברה. "
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!