פרגולה נפתחת

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולה נפתחת

פרגולה נפתחת נחוצה במחסנים גדולים ואולמות תצוגה, צריכים הבעלים לחשוב על פתרונות כדי להציג כמות גדולה של מוצרים. אין ספק כי היבוא מסין יצר מצב שיש פה בארץ היום שפע עצום של מוצרים מכל סוג, מה שמצריך אחסנה שלהם במרכזים לוגיסטיים גדולים.

כדי להרים מבנה של מחסן או מרכז לוגיסטי, צריך לחשוב גם על פתרונות קלים. פרגולה נפתחת זה המוצר הכי חדיש היום, מעל מחסנים או אולמות תצוגה. כשרוצים פותחים וכשלא רוצים גג מעל הראש סוגרים, זה כל הרעיון.

הכול התחיל מהרעיון של התריס החשמלי. אם אפשר לפתוח ולסגור תריסים, מדוע אי אפשר לפתוח ולסגור פרגולות. כך בעצם נולדה הפרגולה הנפתחת שחוסכת מהרבה מחסנים לוגיסטיים את הצורך לפרק ולהרכיב פרגולות כל פעם שיש להן סחורה חדשה שזקוקה להגנה משמש או מהגשם. הם פותחים וסוגרים מתי שהם רוצים.

סוככים חברת קשתות פרגולה נפתחת

איך אפשר לבדוק קרמיקה בחום הזה?

אנשים רבים פוקדים את אולמות התצוגה של קרמיקות ואביזרי אינסטלציה לבית החדש שלהם. כדי שיוכלו לראות ולחוש את המוצרים, ומדובר בים של מוצרים לעתים באולמות תצוגה של קילומטרים, צריכים להיות מוגנים כשהם מגיעים לאולם תצוגה כזה. גם על המוצרים צריך להגן ולכן הפתרון הוא פרגולה נפתחת.

מדוע לא פרגולה קבועה? הרבה פעמים מדובר בתקופה מסוימת בה נזקקים לאחסן יותר מוצרים, ואין צורך וגם אין אישור להתקין פרגולה קבועה. אבל אם מדובר בתקופה זמנית, זה בערך כמו להקים סוכה באמצע החצר. פשוט מקימים פרגולה על 4 רגליים מאלומיניום. פותחים וסוגרים את הגג כשצריך, וכאשר לא זקוקים לה יותר, אפשר להשאיר אותה פתוחה. אין צורך לפרק ולעבור למקום אחר.

אולמות תצוגה של מוצרי קרמיקה למשל מציגים גם מרצפות, גם מאות סוגים של קרמיקה ועוד. אלה הם חומרים שחייבים להיות מוגנים מהשמש או מהגשם כדי שלא ידהה מהם צבע ושלא יינזקו מתחת לפרגולה הם שמורים.

חתונה מול הים – פרגולה נפתחת

זוגות רבים בוחרים להינשא מול הים, מול הבריזה ומול אלוהים. אבל הם צריכים לחשוב על פתרון שיגן על האורחים שלהם מהשמש. אומנם הם מראש יחפשו תאריך בימים שלא חם מדי אבל זה לא תמיד מסתדר, לפעמים אין ברירה הם ציפו למזג אוויר אחד, ונפלו על מזג אוויר חם מאוד. לכן כאשר רוצים לארגן חתונה כזו, ברור שצריך למצוא פתרון איך להפוך את המתחם למקורה. מצב אחד רוצים לייצר סוג של צל מעל הראש, אבל מצד שני כאשר נמצאים מול הים, מה יותר כיף מלספוג את הבריזה לפנות ערב. בדיוק בגלל זה המציאו פרגולה נפתחת. פרגולה זו נושאת גג חשמלי אשר ניתן לפתיחה או לסגירה בכל זן שרוצים. כך מגנים מצד אחד על האורחים ופותחים את הפרגולה כאשר יש בריזה.

פרגולה נפתחת בכל בית קפה

פרגולות מוצבות בדרך כלל בישובים או בקיבוצים כמבנים זמניים להגן על דברים מסוימים, מתחמים ועוד. לעיר מגיעות הפרגולות ליושבי בתי הקפה ובכל מטרופולין לא חסרים כאלה. זה סוג הבילוי המועדף על רבים.

פרגולה נפתחת היא הפתרון האולטימטיבי של אנשים שאוהבים לשבת בבתי קפה ולא רוצים לקבל מכת שמש. בכל בית קפה היום יש פרגולה המותקנת ממש איך שמתחיל החורף, בסתיו בדרך כלל מורידים אותה עד סוף האביב ובקיץ שוב מרימים פרגולה והיום עושים את זה רק עם פרגולה נפתחת חשמלית. סוגרים מתי שרוצים, פותחים מתי שרוצים. לא מפרקים ולא מתקינים מחדש, פרגולה שאפשר להשתמש אתה בכל ימות השנה.

חזרה אל דף הבית – חברת קשתות

קשתות אוהבים להצל עליכם

פרגולות חשמליות רפפות
"חברת קשתות גאה לייצר כחול לבן. במפעל החברה אנו מייצרים פרגולות, סוככים ומפרשי הצללה בהתאמה אישית לכל הלקוח. כל תהליך העבודה מרגע ההגעה ללקוח מבוצע על ידי עובדות ועובדי החברה. "
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!