פרגולות אלומיניום חשמליות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולות חשמליות רפפות

סוככים מתוצרת חברת קשתות הינם סוככי האלומיניום הנכונים ביותר ובעלי אמינות מוכחת של שנים. סוכך אלומיניום למרפסת של חברת קשתות מתוכנן בקפידה, יבטיח לכם הגנה נכונה לדלת הכניסה או הסתרה משמש ומגשם בכל רחבה שעליה תרצו להגן.

פרגולה חשמלית PVC

חומרי הקירוי הינם רבים ומאפשרים שילוב אין סופי של צורות גוונים ואפשרויות התקנה הכוללות גם סככת צל חשמלית וגם סוכך סטטי במחירים מעולים. סוככים של חברת קשתות מאפשרים קירוי בהשחלה של חומרי קירוי רכים כדוגמת יריעות מושחלות ללא ברגים.

פרגולה חשמלית

המעבר לבית חדש עם גינה מביא איתו בדרך כלל לא מעט התרגשות ושינויים. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, רוצים לעשות כל מה שאתם יכולים כדי להבטיח שהגינה תהיה שימושית. זה אומר שתרצו בוודאי לקנות רהיטים כמה שיותר נוחים ואין ספק שתרצו גם לקנות מטבח חוץ או גריל גז משוכלל, אך מעבר לכל אלה, כדאי גם לחשוב על פתרונות הצללה שונים. לכן אנחנו רוצים להזכיר לכם שקיימת אפשרות כמו פרגולות חשמליות, והאמת היא, שזה יכול להיות הפתרון הכי טוב שיש לכל גינה ולכל מרפסת. 

פרגולות אלומיניום חשמליות למעשה מאפשרות לכם ליהנות מכמה מצבים שונים של הצללה, כך שתוכלו להתאים את הפרגולה למצב השמש, למזג האוויר ולעונות השנה. זה הבדל משמעותי ביותר לעומק פרגולה שנשארת תמיד במצב קבוע, כך שברור מדוע בשנים האחרונות זו אופציה שניתן למצוא בלא מעט גינות ומרפסות.

פרגולות אלומיניום

פרגולות חשמליות מאלומיניום: הבחירה הנכונה לכל גינה

פרגולות חשמליות keshatot

אם תהיתם לרגע מדוע פרגולות חשמליות צריכות להיות עשויות מאלומיניום, כדאי שתדעו שמדובר על אחד מהחומרים הכי חזקים ועמידים שיש. אם כבר משקיעים, מעצבים וקונים פרגולות חשמליות, לא עדיף לעשות הכול כדי שהן תוכלנה להחזיק מעמד לכמה שיותר זמן? התשובה היא כמובן כן. לכן אפשרות כמו פרגולות אלומיניום חשמליות יכולה לבוא בחשבון, כי החומר הזה:

  • ניתן לעיבוד ולעיצוב בקלות
  • איכותי ביותר
  • חזק
  • עמיד לחלודה

לכן, אפילו אם אתם גרים באזור בישראל שיש בו לחות מאוד גבוהה, אם תבחרו באופציה של פרגולה חשמלית שעשויה מאלומיניום, תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון.

איך צריכה להיראות הפרגולה שלכם?

לא כל האנשים מודעים לכך, אך כאשר מדברים על פרגולות אלומיניום חשמליות, למעשה מדברים על עולם ומלואו. זה אומר שאם חשבתם שיהיה לכם פשוט לבחור את הפרגולה המושלמת לגינה שלכם, כדאי שתדעו שלרוב זה לא כך. משמעות הדברים היא שצריך לבדוק כמה שיותר לעומק, לראות מספר אפשרויות ולהשקיע בבחירת הפרגולה הנכונה. פרגולות חשמליות צריכות להתאים, בראש ובראשונה, לעיצוב של הגינה כולה. לכן מומלץ תחילה לעצב את הגינה, לחשוב איך אתם רוצים שהיא תיראה ולהחליט באיזה אזור תרצו להתקין את הפרגולה. לא אחת קורה שאנחנו רואים את הנטייה להזמין את הפרגולה החשמלית הכי גדולה שאפשר, אך לא תמיד זו הבחירה הנכונה. לכן, אם אתם לא רוצים להיכנס ככה סתם להוצאה כלכלית גדולה ומיותרת, עדיף שתעשו תחילה תוכנית כמה שיותר מדויקת לגינה ובהתאם לכך תוכלו לבחור בפרגולה הנכונה לכם.

פרגולות חשמליות keshatot

המחירים הטובים ביותר בשוק של פרגולה חשמלית

זה טבעי לגמרי, כאשר חושבים על פרגולות אלומיניום חשמליות, שנרצה אומנם לקנות את המוצר הכי איכותי וטוב, אך מצד שני, מה פתאום שנתנדב לשלם על כך הון עתק? לכן, אם אתם יכולים להשוות בין כמה חברות שעוסקות בתחום הזה ולקבל מספר הצעות מחיר שחלק מהן יכולות להיות אטרקטיביות יותר, למה שלא תעשו זאת? אין שום סיבה לקנות את הפרגולה החשמלית הכי יקרה שיש, כי למרות שמדובר על פרגולה עם מנוע, זה עדיין לא אומר שהיא חייבת לעלות לכם הון עתק. 

בנוסף, אל תשכחו שגם בתחום הזה אנחנו יכולים לראות היום תחרות לא קטנה בין החברות השונות. לכן, אם אתם, בתור הלקוחות, יכולים להרוויח מהתחרות הזאת ולשלם פחות, למה שלא תעשו זאת? מה שכן, חשוב מאוד להקפיד על רכישת פרגולה חשמלית כמה שיותר איכותית. אתם לא באמת רוצים להתחיל להתעסק בכל פעם מחדש בתיקון המנוע החשמלי של הפרגולה, שכן זה מוציא את כל התענוג מהעניין. 

לכן יש טעם לבדוק שאתם קונים מוצר איכותי ולראות, בין היתר, האם תוכלו לקבל גם אחריות על הפרגולה. ברוב המקרים החברות שמהן ניתן להזמין פרגולה חשמלית מציעות גם שירות של התקנה בבית הלקוח. לא מומלץ לוותר על כך וכדאי לזכור שאפילו אם יש לכם “ידיים טובות”, הרי שאין תחליף לעבודה מקצועית של התקנת פרגולה. 

הרעיון הוא ליהנות מפתרון ההצללה הזה בגינה שלכם לאורך שנים רבות ולכן שווה להשקיע ולבחור מוצר איכותי שיותקן על ידי הטובים ביותר. אתם תראו שלא תצטערו על שבחרתם בפרגולה חשמלית, כי אין משהו נוח מזה עבור גינתכם החדשה.

מאת: חברת קשתות

פרגולות חשמליות keshatot

פרגולה אלומיניום חשמלית

פרגולה אלומיניום חשמלית, היא אחת הבשורות הכי טובות בתחום הפרגולות למי שמשתמש בפרגולה. בדרך כלל בתי קפה, מסעדות, אולמות אירועים וגם בבתים פרטיים מתקינים פרגולה ובעונות השנה המתחלפות מסירים אותה, כי לא תמיד רוצים פרגולה מעל הראש. אם למשל יש לכם מסעדה ואתם מארחים בחצר והתקנתם פרגולה, אז בקיץ או בחורף גשום זה באמת עושה את העבודה, אבל בעונות מעבר, כאשר רוצים ליהנות ממזג האוויר הנהדר ומהאוויר הטוב, צריך לפרק את הפרגולה, לאחסן אותה במחסן ולהתקין אותה בעונה הבאה.

כל זה דורש עבודה, זמן וכסף. אבל היום יש פטנט חדש, לא צריך לפרק את הפרגולה ולעבור את כל התהליך, יש היום פרגולה אלומיניום חשמלית שאם רוצים לאוורר למעלה מהגג, פשוט מגלגלים את הגג באופן חשמלי והנה לכם פרגולה שמתאימה את עצמה לעונות השנה. 

פרגולה אלומיניום זו מותקנת היום בחצרות של עסקים רבים והיא להיט גם בבתים פרטיים.

פרגולה אלומיניום חשמלית לבית פרטי

אין מישהו שאין לו בית פרטי וחצר והוא לא התקין פרגולה. בשמש הישראלית וגם בחורף, אי אפשר לשבת בחצר בלי הגנה. לכן כולם מתקינים פרגולות. יש שמתקינים פרגולה מעץ, אבל יש לה בלאי רציני ואחרי כמה עונות העץ נסדק, הצבע דוהה והיא נראית מוזנחת. גם צריך לתחזק אותה כל הזמן. ויש מי שמזמין היום פרגולה אלומיניום חשמלית. ראשית אלומיניום זה חומר מאוד חזק ומתאים לתנאי חוץ. הוא עומד בפני קור וחום ולא משתנה, לא דוהה, לא מחליד ולא מעלה קורוזיה. אז אחרי הרבה שנים שאנשים התקינו פרגולה מאלומיניום, נחתה הבשורה שיש היום גם פרגולה חשמלית, ואחרי שמבינים איך זה עובד נשאלת השאלה, איך לא חשבו על זה קודם?

פרגולה אלומיניום חשמלית מותאמת

פרגולה אלומיניום חשמלית, מאפשרת לבעליה  לסגור או לפתוח את הגג בהתאם לתנאי מזג האוויר. כאשר מדובר בקיץ חם, סוגרים את הגג כדי להגן על היושבים מתחתיו, אבל כאשר מדובר על שעות אחר הצהריים כאשר כבר אין כזה חום, אפשר לפתוח את הגג ולאפשר לבריזה לחדור פנימה. כך שולטים בשימוש של הפרגולה ומתאימים אותה למה שרוצים. אותו דבר בחורף. אם יורד גשם הפרגולה סגורה, אם הוא מפסיק ורוצים אוויר פותחים את הפרגולה.

זה עובד כמו העיקרון של תריסים חשמליים, אבל זה לחלוטין משנה את כל הגישה לפרגולה שיכולה להיות הפעם גם פתוחה אבל אם רוצים גם סגורה.