פרגולות למרפסת

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולה חשמלית למרפסת

יש לכם בית עם מרפסת? אתם רוצים להתקין בה פרגולה לימים חמים וגם גשומים, אבל מצד שני רוצים להשאיר את המרפסת פתוחה לכיפת השמים בימים וערבים נעימים? לחברת קשתות יש את הפתרון המושלם עבורכם בדמות פרגולה חשמלית למרפסת.

פרגולות חשמליות איכותיות

חברתנו מייצרת ומתקינה רק פרגולות חשמליות איכותיות, חזקות, עמידות ומעוצבות, העשויות מפרופילים מובחרים של אלומיניום עמיד בפני חלודה, נוח לעיבוד ועיצוב. הפרגולות כוללות מנגנון חשמלי מעולה עם מנועי סומפי איכותיים, ומופעלות בפשטות עם לחיצת כפתור אחד המקובע בקיר או בשלט רחוק. פרגולות למרפסות אלו יאפשרו לכם ניצול אופטימאלי של המרחב הפתוח בביתכם, עם התאמה אישית מלאה לכל עונות וחודשי השנה ולכל מזג אוויר ורמות אור מבוקשות של שמש. כל זאת מוצע לכם עבור מחירים משתלמים שמתאימים לכל כיס ועם אחריות מקיפה וארוכת טווח.

סוגים שונים של פרגולות חשמליות

אנו מציעים ללקוחותינו סוגים שונים של פרגולות למרפסות עם מנגנון הפעלה חשמלי, הבולטים שבהם כוללים פרגולת פי.וי.סי ופרגולת רפפות:

  • פרגולת פי.וי.סי חשמלית- פרגולות מעוצבות עם קירוי איכותי ואטום של פי.וי.סי המתאים לכל סוג של מזג אוויר ועמיד למשך שנים רבות. כמו כן פרגולות אלו ניתן להזמין עם תאורת לד ועם מערכת ניקוז מים. הפרגולות מוצעות בקשת רחבה של צבעים, הן עבור יריעות הפי.וי.סי והן עבור צבע פרופילי האלומיניום.
  • פרגולות רפפות חשמליות- פרגולות עם קירוי של סרגלי אלומיניום מסתובבים, באמצעותם ניתן לשלוט בלחיצת כפתור על כמות וזווית האור החודרת לתוך מתחם הפרגולה.

פרגולות למרפסת

בחירה נכונה של פרגולה חשמלית

לרשות לקוחותינו עומד צוות מיומן הפנוי לסייע ולייעץ בבחירה נכונה של פרגולה למרפסות בין אם קבועה, ידנית או פרגולה חשמלית למרפסת. הבחירה בסוג מתאים של פרגולה לוקחת בחשבון מגוון נתונים לרבות מידות ומאפייני שטח הנדרש בקירוי, כיווני וכמות אור שמש ישירה לאורך כל ימות השנה, הגדרות תקציב, השימוש במתחם המקורה, סגנון עיצוב של המרפסת, החצר והבית, צבעים דומיננטיים ועוד.

הזמנת פרגולה חשמלית למרפסת

להזמנת פרגולה חשמלית בהתאמה אישית, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת קשתות- מוצרי גן ופתרונות הצללה, בטלפון 09-8854585 או במייל keshatot@netvision.net.il.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!