5 פתרונות הצללה לרכב

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

קשה לדמיין את החיים בישראל ללא רכב צמוד וזאת בגלל שהתחבורה הציבורית בארץ עדיין לא מושלמת.

אך הייתם מצפים כי בגלל עובדה זו המחירים של רכבים בארץ היו נמוכים מאוד אך האמת היא שהם בין הגבוהים בעולם וזה בגלל נטל המס המושת על רכבים אשר יכול להגיע למאה אחוז מעלות הרכב.

כך יוצא כי הרכב הוא אולי הרכוש היקר ביותר שיש לנו והחשוב ביותר. על כן ברור מדוע רבים עושים כל מאמץ בכדי לשמור על הרכב שלהם וזה מסביר מדוע פתרונות הצללה לרכב הם דבר כל כך מבוקש.

עליכם להבין כי השמש הישראלית פוגעת מאוד ברכב שלכם ואתם צריכים לעשות הכול בכדי להגן על הרכב מפני השמש הזאת. על כן הבאנו בפניכם 5 פתרונות הצללה לרכב אשר יגנו עליכם בצורה הטובה ביותר שיש ואשר יבטיחו כי הרכב שלכם לא יפגע משמש קופחת.

קשתות 5 פתרונות הצללה לרכב

 

1 פרגולה

הפתרון הראשון שחשבנו להביא בהקשר של 5 פתרונות הצללה לרכב הוא הפתרון של פרגולה. עליכם לקחת בחשבון כי פרגולה היא הדרך הכי טובה לדעת רבים להגן על הרכב שלכם וזאת לאור העובדה כי היא קלה להתקנה, זולה ולא דורשת תחזוקה רבה ועל כן כל כך הרבה אנשים בוחרים בה כפתרון ההצללה לרכב שלהם.

2 רשת צל

אין ספק כי רשת צל היא גם אופציה מאוד מעניינת להגנה על הרכב אך עלינו לזכור כי האפקטיביות של רשת צל היא פחות טובה מאשר זו של פרגולה. עם זאת, אי אפשר להתעלם מכך כי רשת צל היא יותר זולה מפרגולה וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון.

3 ברזנט

אופציה נוספת שיכולה לסייע לנו מאוד להגנה על הרכב הוא הברזנט. מדובר על אופציה מעולה בעלת יתרונות ברורים כמו העובדה כי ההתקנה של ברזנט היא מאוד זולה וכמו העובדה כי הברזנט מספק הגנה מלאה מפני השמש.

4 סוככים

כאשר אנחנו מדברים על פתרונות הצללה לרכב אנחנו חייבים גם להזכיר את הסוכך אשר לדעת רבים הוא לא נופל מאשר רשת צל, ברזנט או פרגולה ועל כן כדאי לשקול גם אותו כפתרון הצללה לרכב שלכם.

5 מבנה מבלוקים

יש אנשים אשר רוצים שההגנה על הרכב שלהם תהיה על ידי קירות ועל כן הם בונים ממש חדר לרכב שלהם. אך עליכם לזכור כי העלות של הקמת חדר או מוסך לרכב היא עצומה ועל כן לא מדובר בשיטה כל כך מומלצת.

לייעוץ חינם צרו קשר עם המומחים שלנו.

המשך בקריאה: << 5 יתרונות לפרגולה חשמלית5 פתרונות הצללה לחלון >>

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!