ביתילי: הפרגולה בגינה היא רק חלק מהעניין

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

רכישה או בניית בית עם גינה בצידו, היא הגשמת החלום הישראלי. לא מעט ישראלים חולמים על הרגע הזה בו הם יוכלו לשבת בגינה שלהם, לאכול ארוחת בוקר או ערב, לשחק עם הילדים או הנכדים, לארח חברים, לעשות על האש. ללא ספק זו השלווה בהתגלמותה.

סוככי צל

אך בשביל שהחלום יהיה מושלם, שהשלווה אכן תתממש, לא מספיק רק לרכוש או לבנות בית עם גינה אלא צריכים גם להשקיע בגינה, לטפח ולעצב אותה, להפוך אותה למשהו מיוחד, מקור לגאווה והנאה.

קשתות טוענים שישנם לא מעט דברים שאנחנו יכולים לעשות בגינה, ואם אנחנו נדע לתכנן את העיצוב שלה בצורה נכונה, אזי שנוכל להפיק ממנה תועלת מרבית וליהנות ממנה.

למשל, אם אנחנו צריכים לקנות ריהוט גן או אלמנטים אחרים לגינה, אזי שאנחנו יכולים לפנות אל רשתות כמו ביתילי ולקנות דרכן את כל מה שאנחנו מחפשים. אנחנו יכולים לבצע את הרכישות בסניפי הרשת עצמה וכן אנחנו יכולים לעשות את זה דרך האינטרנט. אנחנו נוכל לבצע את הרכישה בצורה חכמה אחרי שנסקור היטב את הגינה ונבין מה אנחנו צריכים.

אך לא מספיק ללכת אל ביתילי ולקנות ריהוט רחוב או ציוד לגינה, אלא יש דברים שנצטרך להזמין אנשי מקצוע ולהתקין במקום בשביל שנוכל ליהנות ממנה. דוגמא טובה לכך היא פרגולה אלומיניום, פרגולה חשמלית או כל אלמנט אחר שיכול לספק לנו צל לימים חמים ומקום מקורה שיגן עלינו מפני הגשם.

כיצד אנחנו משלבים פרגולה בגינה

כשאנחנו מתכננים את העיצוב של הגינה, עלינו להניח שחלק ממנה צריך להיות מקורה וחלק ממנה צריך להיות פתוח. אין היגיון שכל הגינה תהיה מקורה, אז אנחנו נאבד מהייחודיות שלה, נאבד מהאפקט שלה, מצד שני, אם אנחנו רוצים ליהנות מהגינה גם בימים חמים וגם בימים גשומים, מוטב שיהיה אזור מסוים שיהיה מקורה, שם נוכל לשבת בכל עת וליהנות מהגינה שלנו.

אנחנו יכולים להחליט שאנחנו מתקינים פרגולה אשר מחוברת למבנה, פרגולה תלויה, וכן אנחנו יכולים להחליט שאנחנו מתקינים מבנה פרגולה באמצע הגינה, ושם יהיה אזור הישיבה שלנו. כמובן שזה תלוי בגודל של הגינה, במבנה ובעיצוב שלה.

כיצד בוחרים איזו פרגולה להתקין

כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון פרגולות אשר נבדלות אחת מהשנייה בחומר ממנו הן עשויות, בעיצוב, בסגנון ובאופי השימוש בהן. החוכמה היא לדעת למצוא פרגולה שתשרת אותנו כפי שאנחנו צריכים באופן מלא.

לשם כך, אנחנו צריכים בדיוק מה הם הצרכים שלנו, מה המאפיינים של הגינה, ואיזו פרגולה תוכל להחזיק הכי הרבה זמן מעמד מבלי שתיהרס.

אנחנו צריכים לקחת בחשבון, להבדיל נניח מריהוט גינה או מאמצעים אחרים, פרגולה זה מוצר שאנחנו רוכשים פעם אחת וזהו. לכן נרצה לרכוש מתקן שיחזיק מעמד במשך שנים רבות, בכל תנאי מזג אוויר.

ראו עוד אודות רשת צל

המשך בקריאה: << האם רשת צל מספקת הצללה מלאה?איך בונים פרגולה? >>

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!