5 פתרונות הצללה לחלון

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מחקרים רבים מראים על כך כי לאור השמש יש השפעה אדירה על המצב רוח שלנו וניתן לראות כי בארצות בהן יש מעט אור שמש בחורף אחוז הדיכאונות באוכלוסייה הכללית הוא הרבה יותר גבוה.

אנחנו צריכים לשמוח שבישראל יש יחסית הרבה אור שמש ואין ספק כי זוהי אחת הסיבות לכך שהישראלים הם עם כל כך חם אשר עוזר אחד לשני ואשר תמיד מעניק יחס לזר.

אך עלינו לזכור כי יותר מדי מכל דבר זה לא טוב ועל כן עלינו גם להבטיח כי אור השמש יגיע במידה.

אם יהיה יותר מדי אור שמש בבית שלנו אנו נהיה בבעיה ולא רק שהבית יתחמם בתדירות גבוהה אלא שאנו עלולים להתעורר בבוקר מוקדם מאוד עם צאת החמה.

על כן הבאנו בפניכם 5 פתרונות הצללה לחלון אשר יבטיחו כי לא ייכנס יותר מדי שמש מהחלון ויאפשרו לכם לחיות עם שמש במידה הנכונה:

קשתות 5 פתרונות הצללה לחלון

1 וילון

אי אפשר לדבר על 5 פתרונות הצללה לחלון מבלי להזכיר את הוילון. יש כל כך הרבה סוגים של וילונות מבדים שונים ובצבעים שונים עד שלא נוכל לאתר את כולם פה. אך מה שברור הוא כי הוילון הוא אופציה מצוינת להצללה ואנו צריכים לקחת אותה בחשבון.

2 רשת צל

אם אנחנו לא רוצים להתקין הצללה בתוך הבית ואנו מעדיפים דווקא להתקין אותה בחוץ אין ספק כי רשת צל היא אופציה מאוד מעניינת בהקשר זה. אנחנו יכולים לפרוס את הרשת מחוץ לבית שלנו וכך ליצור הצללה נהדרת על חלון הבית שלנו.

3 סוכך

כאשר אנחנו מדברים על הצללה אנחנו צריכים לזכור כי עליה גם להיות יפה ועל כן האופציה של סוכך אשר נמצא גם כן מחוץ לבית היא מאוד טובה. רבים מסכימים על כך כי סוכך הוא פתרון הצללה יפהפה ועל כן זוהי אופציה נהדרת להצללת הבית.

4 ציפוי הצללה מיוחד

עליכם לדעת כי כיום אפשר לשים ציפוי מיוחד על החלון של הבית אשר ימנע מן השמש להיכנס לבית וזהו משהו שכדאי לכם להכיר ולקחת בחשבון.

5 תריסים

אין ספק כי גם תריסים הם תמיד אופציה להצללה של חלונות הבית אך עלינו לזכור כי תריסים לא מאפשרים לנו תמיד ליהנות מאור השמש בצורה הטובה ביותר ועל כן כלל לא בטוח שזוהי אופציה כל כך טובה.

לייעוץ חינם ומידע נוסף צרו קשר עם המומחים שלנו >>

למידע על מפרשי צל | פרגולה

המשך בקריאה: << 5 פתרונות הצללה לרכבהאם פרגולה מבד עמידה? >>

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!