קירוי פרגולה

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מגוון אפשרויות לקירוי פרגולה

לצד ייצור מגוון סוגי פרגולות מעוצבות, חברת קשתות- מוצרי גן ופתרונות הצללה, מציעה ללקוחותיה גם שלל אפשרויות לקירוי פרגולה עם סוגים שונים של מוצרים וחומרים ומנגנוני פתיחה וסגירה. ממבחר זה כל לקוח יכול למצוא קירוי מתאים לפרגולה שלו, לחצר ביתו, צרכיו וכיסו.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

הצורך בקירוי פרגולות

פרגולות הינן מבנה המיועד לספק לנו פתרון הצללה בחצר או בגינה. לצד שלד הפרגולה, הבנוי על פי רוב מאלומיניום, י לבחור ולהתאים את חומר הקירוי .

חברת קשתות משמשת כנציגה של חברת דנפל מקיבוץ דן, וכן של חברות מובילות אחרות ביצור מוצרי קירוי. לקוחות רבים מבקשים לקרות ולסגור את הפרגולה בעזרת חומרים ואמצעים שונים. כך למעשה מתקבל מתחם מוגן מפני אור, קרינת וחום שמש היכול גם להעניק מחסה מפני גשמים ורוחות.

מגוון דרכים לקירוי הפרגולה

חברתנו מציעה מגוון דרכים לקירוי פרגולה כאשר ניתן לחפות פרגולה בין היתר אמצעים הבאים:

  • מסכים- מסכי גלילה ידניים או חשמליים המחוברים בין עמודי הפרגולה או הנעים על גבי מסילות. מסכי גלילה חשמליים מוצעים על ידנו עם מנוע חזק ועמיד מבית המותג הצרפתי Somfy ומסופקים גם עם שלט רחוק.
  • אריגים- את הפרגולה ניתן לחפות בסוגים שונים של אריגי הצללה המסננים גם קרינת שמש, או אריגים אטומים למים שמוצעים בשלל סוגי חומרים וצבעים לרבות אריגי פי.וי.סי תוצרת איטליה או צרפת.
  • חומרים טבעיים- למראה טבעי ניתן לחפות את הפרגולה עם חומרים טבעיים כמו קני במבוק, לאטות עץ וכו'.
  • חומרים פלסטיים קשיחים – מגוון רחב וצבעוני במיוחד של חומר מתוצרת "דנפל" הכולל סינון קרינה גבוה, צבעוניות רבה, וסינון UV

חברה מקצועית לעבודות קירוי מבנים  ופרגולות

חברתנו עובדת בתחום ההצללה כבר מעל לחמש עשרה שנה ויש לה את כל הניסיון, הידע והכלים על מנת לספק ללקוחותיה קירוי איכותי ועמיד לפרגולות, סככות, מבני אלומיניום מותאם אישית לנתוני שטח והעדפות אישיות, עבור מחירים משתלמים ועם אחריות מקיפה. בין היתר נבחן את נתוני השטח עם תוכנות הדמיה, נבין את מטרת עבודת הקירוי, ונייעץ נכונה לגבי חומר הקירוי הנכון. הבחירה תתאים לסגנון עיצוב מבוקש ולהגדרות תקציב שסוכמו מראש. עבודות הקירוי עצמן מבוצעות ברמת דיוק מוקפדת וחסרת פשרות, תוך עמידה בלוחות זמנים ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

הזמנת קירוי פרגולה

להזמנת קירוי פרגולה בהתאמה אישית, למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת קשתות- מוצרי גן ופתרונות הצללה, בטלפון 09-8854585 או במייל keshatot@netvision.net.il.

 

 

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!