פרגולה נפתחת מהגג

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

הטרנד הכי גדול היום בתחום הפרגולות בחצר, הוא פרגולה נפתחת מהגג. תפקידה של פרגולה הוא לתחום אזור מסוים ולהגן עליו מפני מזג האוויר. אם למשל יש לכם בית קפה, והאורחים שלכם יושבים בחוץ בדרך כלל, בימות הקיץ החמים או לחלופין בחורף, אתם צריכים למצוא פתרון להגנה מפני השמש או הגשם. אתם בוודאי לא תוותרו על האורחים שלכם.

עד היום נהגו בתי קפה ומסעדות שנאלצו להתקין פרגולה, להתקין אותה בקיץ או בחורף ולהוריד אותה כאשר אין בה יותר צורך. השימושיות העונתית הזו גרמה לטרחה גדולה. להתקין, אחר כך לפרק ובשנה הבאה באותה עונה להוציא את החלקים של הפרגולה מהמחסן, להזמין שוב מתקינים ולהציב אותה שוב במקומה.

אבל היום כל זה נחסך עם הפיתוח החדש של פרגולה נפתחת.

מהי פרגולה נפתחת?

פרגולה נפתחת היא פרגולה עשויה בדרך כלל מאלומיניום. היא מותקנת פעם אחת ולא מוציאים אותה ממקומה. אין לה דפנות והיא בעצם משמשת כסוג של גגון חשמלי. יש לה שם נוסף והוא פרגולה חשמלית. מתקינים אותה במקום שרוצים שהיא תהיה, ואם רוצים לאוורר את המקום או לקפל את הגג, פשוט מגלגלים אותו פנימה כמו תריס וסוגרים אותו שוב כמו תריס חשמלי. זה היה רק עניין של זמן עד שמישהו הבין שאפשר לקחת את השיטה של תריס חשמלי עולה ויורד, גם לפרגולה כי באמת הרבה פעמים פשוט לא צריך את הפרגולה מעל הראש, כאשר מזג האוויר משתנה ואז פשוט אפשר לפתוח אותה. לא צריך לפרק ולא לארוז ולא להכניס לתוך המחסן, פשוט לפתוח את הגגון או לסגור והכול בסדר.

פרגולה נפתחת לגן ילדים

בכל גן ילדים יש חצר והרבה פעמים מותקנת בה פרגולה כדי להגן על הילדים המשחקים בחצר מפני השמש או הגשם. אבל כאשר מדובר בפרגולה יציבה, היא לא זזה ממקומה ואם רוצים לקפל אותה אי אפשר. לכן הרבה פעמים מפסידים דווקא את הבריזה, ונהייה יותר מדי חם בחצר עד כדי כך שאי אפשר להוציא לשם ילדים.

הפתרון של פרגולה נפתחת מבוסס על הרעיון שיש שליטה במזג האוויר בחצר. כאשר מזג האוויר חם פותחים את הגג של הפרגולה, וכאשר מגיע אחר הצהריים ויש קצת בריזה, אפשר לקפל את הגגון כדי שתהיה זרימה של אוויר לחצר. פטנט נהדר לכל גן ילדים ולכל חצר.

פרגולה נפתחת מנוצלת גם בכל מיני בתי קפה על הים, ששם השמש קופחת בשעות מסוימות אבל אחר הצהריים דווקא רוצים לטעום האוויר הטוב. אז פשוט פותחים את הגגון של הפרגולה וזוכים לבריזה מהנה. פרגולה נפתחת היא המוצר הכי מבוקש היום בתחום הפרגולות ובצדק. יותר חכם ונוח מזה אין.

גני אירועים עם פרגולה נפתחת

פרגולות נועדו להגן על היושבים מתחתיהן. יש כל מיני סוגים של פרגולות אלומיניום וסגירות ואפשר לראות אותן בחצרות בתים, בחניות, חדרי אוכל, מחסנים ועוד. בעצם הסגירה שלהן, הם תוחמים אזור מסוים. גני אירועים מרימים הרבה פעמים פרגולות זמניות לצורך קיום אירועים ואחר כך הם נאלצים לפרק אותן עד לאירוע הבא.

היום כולם הולכים על פרגולה נפתחת. פרגולה זו קבועה בחצר של גן האירועים ואם יש צורך להגן על האורחים מפני שמש או גשם, אז פשוט סוגרים את הגגון, ואם יש אירוע בשעות אחר הצהריים או בערב אז פותחים את הגגון ואז נושבת בריזה נעימה.

זהו פתרון מעולה שחוסך לגן האירועים התקנה ופירוק של פרגולות.

חזרה אל דף הבית: https://www.keshatot.co.il

קשתות אוהבים להצל עליכם

קשתות מפעל KESHATOT
"חברת קשתות גאה לייצר כחול לבן. במפעל החברה אנו מייצרים פרגולות, סוככים ומפרשי הצללה בהתאמה אישית לכל הלקוח. כל תהליך העבודה מרגע ההגעה ללקוח מבוצע על ידי עובדות ועובדי החברה. "
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!