פרגולה נפתחת

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולה נפתחת

הייבוא מסין יצר שפע עצום של מוצרים מכל סוג בישראל, הנדרשים באחסנה במרכזים לוגיסטיים גדולים, במחסנים גדולים ובאולמות תצוגה. עבור מוצרים אלו צריכים הבעלים גם לחשוב על פתרונות דינאמיים ויעילים לצורך הגנה ותצוגה, כפי שמספקות פרגולות נפתחות. אכן, פרגולה נפתחת לסוכה מספקת למחסנים או אולמות תצוגה מענה קירוי מתקדם ויעיל, עם אפשרות לפתוח ולסגור את גג המתחם לפי הצורך.

למעשה, הפתרון של פרגולה נפתחת לקירוי התחיל מרעיון דומה לזה של התריס החשמלי. כי אם אפשר לפתוח ולסגור תריסים, מדוע אי אפשר לפתוח ולסגור פרגולות? כך נולדה הפרגולה הנפתחת שחוסכת למחסנים לוגיסטיים רבים את הצורך לפרק ולהרכיב פרגולות בכל פעם שיש סחורה חדשה שזקוקה להגנה משמש או מהגשם.

 

פרגולה נפתחת לסוכה

איך אפשר לבדוק קרמיקה בחום הזה?

אולמות תצוגה רבים, כמו אולמות של מוצרי קרמיקה, מציגים חומרים רגישים כגון מרצפות ומאות סוגים של קרמיקה. אלו הם חומרים שחייבים להיות מוגנים מהשמש או מהגשם כדי שלא ידהה מהם צבע ושלא יינזקו. בתור שכאלו הם נדרשים לפתרון קירוי הולם, כפי שפרגולה נפתחת מספקת.

כמו כן, אנשים רבים פוקדים את אולמות התצוגה של קרמיקות ואביזרי אינסטלציה לבית החדש שלהם, כדי שיוכלו לראות ולחוש את המוצרים. לא אחת מדובר במבחר גדול של מוצרים, לעתים באולמות תצוגה של מאות מטרים. מוצרים אלו נדרשים להיות מוגנים באולם התצוגה מפני פגעי מזג אוויר, ופרגולה נפתחת מספקת מענה מושלם לצורך הזה.

אבל מדוע לא פרגולה קבועה? הרבה פעמים מדובר רק בתקופה מסוימת, בה נזקקים לאחסן יותר מוצרים, ואין צורך וגם אין אישור להתקין פרגולה קבועה. זאת בעוד שבמקרה של שימוש זמני בקירוי, כל שיש לעשות הוא להקים פרגולה על 4 רגליים מאלומיניום שמאפשרת פתיחה וסגירה של הגג בעת הצורך. כאשר לא זקוקים יותר לקירוי אפשר להשאיר את הפרגולה סגורה, ללא צורך לפרקה ולהעבירה למקום אחר.

 

חתונה מול הים – פרגולה נפתחת

זוגות רבים בוחרים להינשא מול הים, מול הבריזה ומול אלוהים. אבל הם צריכים לחשוב על פתרון שיגן על האורחים שלהם מהשמש. אמנם, הם מראש יחפשו תאריך בימים שלא חם מדי, אבל זה לא תמיד מסתדר. לפעמים אין ברירה, וגם אם ציפו למזג אוויר נעים, בפועל קיבלו מזג אוויר חם מאוד. לכן, כאשר רוצים לארגן חתונה כזו ברור שצריך למצוא פתרון להפיכת המתחם למקורה ונעים לשהייה. כלומר, מתחם שבו מצד אחד רוצים לייצר סוג של הצללה מעל ראשי האנשים, אבל מצד שני לא רוצים לוותר על הבריזה המגיעה מהים אחרי השקיעה ובערב.

בדיוק בגלל זה המציאו את הפרגולה הנפתחת. פרגולה זו נושאת גג חשמלי הניתן לפתיחה או לסגירה בכל זמן שרוצים. כך מגנים מצד אחד על האורחים כשחם, ומצד שני פותחים את הפרגולה כאשר יש בריזה.

 

פרגולה נפתחת בכל בית קפה

פרגולות מוצבות בדרך כלל בישובים או בקיבוצים כמבנים זמניים, כדי להגן על דברים מסוימים, על מתחמים ועוד. מאידך, בעיר פרגולות רבות משרתות את יושבי בתי הקפה והמסעדות. למעשה, פרגולה נפתחת היא הפתרון האולטימטיבי לאנשים שאוהבים לשבת בבתי קפה בלי לקבל מכת שמש. הפרגולה ניתנת לפתיחה ולסגירה בהתאם לעונות השנה המתחלפות ולצרכי הלקוחות.

כיום הדבר נעשה לרוב בעזרת פרגולת אלומיניום נפתחת חשמלית. את הפרגולה הזאת ניתן לסגור ולפתוח בקלות מתי שרוצים, ואפשר להשתמש בה בכל ימות השנה מבלי שיהיה צריך לפרק או להתקינה מחדש.

 

בחירה נכונה של פרגולה חשמלית לאירוע או לעסק

כדי לבחור נכון פרגולה נפתחת חשמלית לעסק או לאירוע יש כמה פרמטרים שצריך לקחת בחשבון. העיקריים שבהם הינם:

  • הגדרת צרכים- טרם בחירת פרגולה לבית עסק או לאירוע חשוב להגדיר מראש את הסיבה לרכישה, היכן הפרגולה תמוקם, מה יהיה גודלה וכדומה.
  • למה מיועדת הפרגולה- יש להבין את מטרת השימוש בפרגולה. למשל, יש המבקשים פרגולה למטרות הצללה בעונת הקיץ, יש מי שרוצה להגן על מתחם חיצוני בפני גשם בחורף, ויש הנדרשים לפרגולה לכל עונות השנה גם להגנה מגשם וגם משמש. צרכים אלו יכתיבו את סוג הפרגולה שתיבחר, בין אם היא אטומה למים, מסננת קרינה, עמידה בפני גשם ורוח וכן הלאה.
  • תדירות פתיחה וסגירה- יש להבין את תדירות פתיחת וסגירת הפרגולה, בין אם פעם ביום או יותר, בשעות קבועות כמו צהרים וערב, או באופן אקראי בהתאם לתנאי מזג האוויר. נתונים אלו ישפיעו על בחירת מנגנון הפתיחה והסגירה של הפרגולה וקלות השימוש בו, החל מפרגולה ידנית, דרך פרגולה חשמלית ועד לפרגולה עם מנגנון סגירה ופתיחה אוטומטי שנקבע מראש.
  • עיצוב- חשוב לבחור פרגולה בסגנון עיצוב, חומרי גלם וגוונים שמתאימים למאפייני סביבת בית העסק . ההתאמה משפרת את חזות המקום ומשדרגת אותו, ותורמת למיתוג העסק או האירוע. למשל, יכול להיות עסק המבקש להעניק למקום חזות כפרית, פסטורלית, חמימה וביתית, או מנגד עסק המבקש פרגולה בעלת חזות מודרנית ועכשווית.
  • מיקום הפרגולה וגודלה- יש לתכנן מראש היכן תמוקם הפרגולה ומה יהיה גודלה. לשם כך יש למדוד את השטח המיועד להצבתה, ולהבין אילו מידות של פרגולה נחוצות למקום. כמו כן, מידות הפרגולה יכולות להיות מושפעות מכמות המוצרים שהיא נועדה להגן עליהם, מספר אנשים שיעשו בה שימוש וכדומה. נתונים אלו ישפיעו באופן ישיר על סוג וגודל הפרגולה הנבחרת, ועל השאלה אם לבחור פרגולה אחת גדולה או אולי לצרף ביחד כמה פרגולות קטנות.
  • פרגולה חשמלית המלצות – בשוק מוצע מבחר גדול מאוד של פרגולות נפתחות חשמליות בשלל סוגים, דגמים ואיכויות. יש לבחור בפרגולה מומלצת, איכותית ועמידה שתשרת אתכם לזמן ממושך. איכותה של פרגולה נבחנת על פי מספר פרמטרים, כמו עובי וסוג חומרי הגלם מהם היא עשויה, אופן בנייתה והתקנתה, איכות וחוזק המנוע שלה.
  • מחיר ואחריות- מבין הפרגולות המומלצות יש לבחור במוצר המוצע עבור מחיר הוגן ומשתלם וכן לוודא שהמוצר מסופק עם אחריות ממושכת ומקיפה.

להזמנת פרגולה בהתאמה אישית, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת קשתות- מוצרי גן ופתרונות הצללה, בטלפון 09-8854585.

חזרה אל דף הבית – חברת קשתות

קשתות אוהבים להצל עליכם

קשתות מפעל KESHATOT
"חברת קשתות גאה לייצר כחול לבן. במפעל החברה אנו מייצרים פרגולות, סוככים ומפרשי הצללה בהתאמה אישית לכל הלקוח. כל תהליך העבודה מרגע ההגעה ללקוח מבוצע על ידי עובדות ועובדי החברה. "
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!