מוצר הדגל של החברה.

פרגולות אלומיניום הוא מוצר הדגל של חברת קשתות. אנו בחברת קשתות בעלי ניסיון של מעל 15 שנים, ויודעים כיצד לספק פרגולות אלומיניום תלויות במחיר האטרקטיבי ביותר ללקוח בהתאם לצרכיו

מחיר פרגולות האלומיניום עשוי להיות יקר יותר מפרגולות עץ בשלב הראשון, אך לעומת פרגולות מעץ שאותם יש לצבוע אחת לכמה שנים, פרגולה אלומיניום תלויה חוסכת ללקוח במחיר התחזוקה לאורך השנים. הודות לצביעה מתקדמת בתנור של מוצרי האלומיניום הנהוגה בחברת קשתות. זו אחת הסיבות שלקוחות רבים יעדיפו פרגולת אלומיניום במחיר מעט יותר יקר על פני חלופות אחרות. יתרון נוסף של פרגולת האלומיניום הינו ביכולת התאמת גוון הצבע, לצבע אלומיניום הכללי בבית הלקוח.

אנו בחברת קשתות מאפשרים ללקוח להזמין פרגולה אלומיניום תלויה מודרנית ויפה בהתאמה מלאה לגווניי האלומיניום הקיימים בביתו. במחירים משתלמים במיוחד, פרגולות אלומיניום מאפשרות חיתוך מקצועי ועיבוד בתהליך מדויק ונקי.

מגוון רחב של עיצובים שונים

לרשות לקוחותינו, מגוון רחב של עיצובים שונים. "פרגולות מצללה" המגיעות בקווים ישרים וחלקים, או מפרופיל אלומיניום בחתך מלבני או מרובע. הפרגולה ניתנת לקירוי באמצעות מגוון רחב של חומרי קירוי העונים לצרכיי הלקוח בכל הקשור למעבר האור, סינון קרינה ועוד.

בנוסף, לחברת קשתות קו מיוחד של פרגולות העוברות תהליך כיפוף והקשתה, במבחר דגמים כמו פרגולה גלית, פרגולה תלויה או דגמים אחרים של פרגולות אלומיניום אותן ניתן לראות בגלריה המצורפת. פרגולות אלומיניום שבנויות מפרופילים עגולים שאותן ניתן לעגל בהתאמה לדרישות העיצוב של הלקוח.

חומרי הקירוי של פרגולות אלומיניום תלויות של חברת קשתות הינם רבים ומגוונים. ניתן לשלב מראה כפרי על ידי שימוש בקנים טבעיים, וכן ניתן לבצע קירוי של הפרגולה באמצעות לוחות דמויי זכוכית או לוחות אלומיניום. בגלריית התמונות המצורפת, ניתן לראות דגמים רבים של פרגולות אלומיניום במחירים אטרקטיביים ולהתרשם ממגוון אפשרויות הצביעה והעיבוד.

הנכם מוזמנים ליצור קשר ולקבל הצעות מחיר לפרגולה מאלומיניום.