פרגולות מעוצבות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מגוון סוגי פרגולות מעוצבות

חברת קשתות– מוצרי גן ופתרונות הצללה, מתכננת ומייצרת מבחר איכותי ומתקדם של פרגולות מעוצבות מסוגים שונים ובהתאמה אישית מלאה. ממבחר זה כל לקוח יכול לאתר פרגולה מעוצבות המתאימה לצרכיו, הגדרות התקציב, סגנון עיצוב מבוקש וטעמו האישי. בכדי לסייע לכם לבחור בפרגולה מעוצבת למשל פרגולה קשתית או פרגולה בקווים ישרים המתאימה לרצונות ולצרכים שלכם, לרשותכם עומד צוות מקצועי ומנוסה של החברה הנעזר גם בהדמיות מחשב לשם בחירה נכונה של פרגולה מבחינת נתוניה ועיצובה.

סוגים שונים של פרגולות

חברתנו מתכננת ומייצרת סוגים שונים של פרגולות מעוצבות בקווים ישרים או בסגנון קשתי בהתאמה אישית, כדוגמת סוגי הפרגולות הבאים:

  • פרגולות אלומיניום- פרגולות המוצעות בשלל דגמים ועיצובים שמציגות רמה גבוהה של עמידות גם בפני תנאי מזג אוויר קשים וקיצוניים, לצד מינימום של תחזוקה.
  • פרגולת אלומיניום תלויה- פרגולה בעלת חזות עכשווית המקובעת בצד אחד על קיר מבנה ואינה נדרשת בעמודים, מספקת מענה מצוין למרפסות קטנות.
  • פרגולה לצמחייה מטפסת- פרגולה המתוכננת במיוחד עבור צמחייה מטפסת שמורכבת מפרופילים חזקים של אלומיניום.
  • פרגולות מקושתות- פרגולה מאלומיניום מעורגל וצבוע שמעוצבת בצורות נקיות, עדינות ויפות. כמו כן הפרגולה יכולה להיות תלויה או מקובעת עם עמודים. בנוסף ניתן לחפות פרגולות אלו עם חומרים שונים כמו פי.וי.סי, קני במבוק, לוחות, לאטות עץ ועוד.
  • פרגולה בקו ישר- מדובר בפרגולות עם פרופילים עבים של אלומיניום בגוונים שונים המכונות גם מצללות, שניתן לחפותן עם סוגים שונים של חומרים כמו אריגים, קני עץ, לוחות ועוד. הן מתאימות למי שמתכנן לחפות בהמשך גם את צידיהן. ניתן להרכיבן כפרגולות תלויות או מקובעות לקרקע עם עמודים.
  • פרגולה חשמלית- אנו גם מתכננים ומייצרים פרגולות חשמליות שמספקות שליטה מלאה בזווית וכמות האור החודרת למתחם המוצל.
  • סגירת פרגולה- אנו מספקים פתרונות מעוצבים ומתקדמים לסגירת פרגולה עם קירוי שניתן לפתיחה וסגירה באופן ידני או חשמלי, עם קירוי מסך מסילות, יריעות אטומות למים ועוד.

הזמנת פרגולה מעוצבת

להזמנת פרגולה מעוצבת בהתאמה אישית, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת קשתות- מוצרי גן ופתרונות הצללה, בטלפון 09-8854585 או במייל keshatot@netvision.net.il.

פרגולות מעוצבות

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!