פרגולות חשמליות מאלומיניום

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולות חשמליות מאלומיניום

כל אולם אירועים היום שיש גן בצדו, הופך לגן אירועים. מה שמאפשר לו לנצל את השטח בגן, היא האפשרויות הבלתי מוגבלות היום של סגירת המקום, ומתן תחושה של מתחם. אחת השיטות לבצע סגירה מקורה בגינה או בחצר, היא להקים פרגולות חשמליות מאלומיניום. אלה פרגולות שיש להן גג שמתקפל, אפשר להשאיר אותן סגורות או לפתוח אותן ולהתאים אותן למזג האוויר.

אם עד היום היו פרגולות קבועות שהותקנו לצורך הגנה מפני שמש או גשם, הרי שבעונות המעבר, נאלצו בעליהם לפרק אותן ולהעביר אותן למחסן עד שתגיע העונה שיזדקקו להן שוב. הפרגולות החדישות החשמליות, חסכו את הצורך הזה בפירוק והתקנה מחדש והן פשוט מתפקדות בכל מזג אוויר ופותחים וסוגרים להן את הגג מתי שרוצים.

אין חצרות בתים בלי פרגולות חשמליות מאלומיניום

יש היום עם הבנייה הכפרית המואצת של העשורים האחרונים בארץ, הרבה מאוד בתים צמודי קרקע, אשר כל מה שמייחד את כולם הוא שיש להן חצר וגינה. את החצר הזו אוהבים הישראלים לנצל בימי הקיץ הלוהטים, כאשר לעת ערב כמו שקורה לפעמים יש איזו שהיא בריזה, אבל אם הם יושבים מתחת לפרגולה סגורה, הם לא יכולים ליהנות מהבריזה, הם צריכים לזוז מתחתיה כדי להתאוורר, אבל הם לא צריכים לזוז לשום מקום אם יש להם פרגולה חשמלית, הם פשוט פותחים או סוגרים את הגג.

פרגולות חשמליות מאלומיניום זה הלהיט של הקיץ והחורף הזה. מתקינים אותן בחצר הבית, לא צריך לזוז לשום מקום. הגג נשאר סגור במשך כל היום, לעת ערב אפשר לפתוח את הגג ולהתענג על האוויר. בחורף יושבים (גם בגשם) מתחת לגג הסגור ולא נרטבים… אם רוצים קצת שמש, פותחים את הגג.

בית קפה עם חצר

יש הרבה בתי קפה שהחלק המרכזי של האירוח שלהן הוא דווקא בחצר. אבל בקיץ החם אי אפשר להשאיר אורחים בשמש הקופחת ולחלופין בחורף, אי אפשר להשאיר אותם להירטב בגשם. הפתרון הוא להתקין בחצר של בית הקפה, פרגולות חשמליות מחירים. פרגולה זו נראית יוקרתית משום שהאלומיניום הוא חומר אציל. לא יקרה לה כלום בשום מזג אוויר היא לא תחליד ולא תעלה קורוזיה. היא חזקה ויציבה בכל מזג אוויר, כך שאם יש לכם חצר ואתם רוצים להושיב בה אורחים, הדבר האידיאלי זה להתקין אחת כזו בחצר בית הקפה כדי לתחום את המקום, אבל גם כדי להגן על האורחים. הם ייהנו לשבת שם, כשחם הם יהיו מתחת לצל וכאשר קר, הם יתחממו מתחתיה, הפתרון הכי אידיאלי לכל בית קפה או מסעדה.

למה פרגולות חשמליות מאלומיניום?

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר אלומיניום בחוץ. זה מתחיל עם פרגולות חשמליות מאלומיניום, אבל גם רהיטי גן, כמובן שעשויים מאלומיניום. זו המתכת היחידה שלא קורה לה שום דבר בחוץ בשום מזג אוויר. היא לא מחלידה, לא מעלה קורוזיה. היא נשארת תמיד בצבע שלה ולא דוהה, היא לא דורשת שום תחזוקה והיא אלגנטית ויוקרתית. פרגולות מאלומיניום הופכות כבר להיות הטרנד הכי גדול וקשה למצוא איזה שהוא בית קפה, גן אירועים או מתחם משחקים לילדים שאין שם פרגולה מאלומיניום.

קשתות אוהבים להצל עליכם

קשתות מפעל KESHATOT
"חברת קשתות גאה לייצר כחול לבן. במפעל החברה אנו מייצרים פרגולות, סוככים ומפרשי הצללה בהתאמה אישית לכל הלקוח. כל תהליך העבודה מרגע ההגעה ללקוח מבוצע על ידי עובדות ועובדי החברה. "
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!