פרגולות חשמליות רפפות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולות חשמליות נוספות, המקורות בסרגלי אלומיניום מסתבסבים המאפשרות שליטה בכמות האור הנכנס או פרגולות המקורות בסרגלי אלומיניום הניתנות לסגירה או פתיחה בלחיצת כפתור!

היועצים שלנו ישמחו לעזור לכם לבצע בחירה נכונה תוך התחשבות בגורמים רבים כגון: כווני שמש, כוון זרימת מים לצורך התאמת מרזב וכיו”ב. צרו קשר כאן >>

פרגולות חשמליות PVC

פרגולות חשמליות הן הפתרון החם והמעודכן בעולם הקרויים וההצללות. פרגולה חשמלית מאפשרת ליהנות מבחירה שבין שמיים פתוחים לבין פרגולה אטומה בלחיצת כפתור! רב הפרגולות החשמליות מקורות ביריעות PVC, עמידות לאורך שנים ובכל מזג אויר! ניתן להזמין את הפרגולות ממורזבות ואף כוללות תאורה פנימית מובנית. הפרגולות מגיעות בשלל צבעי אלומיניום צבוע בתנור ובשלל גווני יריעות PVC. בכל הפרגולות מותקנים מנועי סומפי איכותיים. היופי בפרגולות החשמליות ניבט מכול פינה, התבוננו בגלריה המצורפת והתקשרו לקבלת הצעת מחיר.

החומר הנכון ביותר

חומר הגלם הנכון ביותר לבניה של סוככים למרפסת הינו אלומיניום. הקפד בכל פניה לנציג מכירות לאשר כי אכן מדובר בסוככים מאלומיניום ולא חומרי גלם אחרים. גם כשבוחנים מחירים של חומרי גלם אחרים בהקשר של סככות הצללה, מגלים שביחס לתועלת הרבה שמקבלים בייצור סככות צל אלומיניום עדיף משמעותית. הדבר נכון גם כשמדובר על דגמי סוכך חשמלי או כל סוג אחר של סככה.

גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניין במוצר גדרות מאלומיניום

סוככים במחירים מיוחדים

לחברת קשתות פתרונות אמינים ומרהיבים לבניה נכונה של סוכך אלומיניום או סוכך למרפסת. המהות העיקרית של אפשרויות השונות הקיימות היא לאפשר גיוון והתאמה אישית ללקוח בהתאם לאפשרות המועדפת עליו, במיוחד כשמדובר על התקנת סוככים למרפסת או לשטחים אחרים ללקוחות פרטיים ולקוחות מוסדיים.

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!