סוככי זרועות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מאפיינים של סוכך זרועות

חברת קשתות- מוצרי גן ופתרונות הצללה מתכננת ומייצרת סוגים שונים של סוככים בהתאמה אישית, ביניהם גם סוככי זרועות סטנדרטיים, מיוחדים וחשמליים. מה זה בדיוק סוככי זרועות, מהם מאפייניהם וכיצד נקבע המחיר – על כך יוסבר בקצרה להלן.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

מה זה סוכך זרועות?

סוכך זרועות הינו סוג של סוכך מתקפל שמספק פתרון קירוי והצללה מעולה, מעוצב, חזק, יציב ועמיד כנגד שמש וגשם. סוכך הזרועות מתאים למרפסות, חצרות, דירות גג, בתי עסק וכדומה. בהיותו נחשב לפתרון הצללה לא קבוע אין צורך לקבל עבור התקנתו אישור מיוחד מהרשויות. הסוכך עצמו מורכב מזרועות מתקפלות המתחברות לצד אחד של קיר מבנה. סוככים אלו מוצעים בשלל מידות, סוגי יריעות ועם מנגנון פתיחה וקיפול ידני או חשמלי.

מחיר סוכך זרועות

מחירו של סוכך זרועות נקבע בהתאם למספר פרמטרים:

  • מידות-  מחיר הסוכך נקבע במטר וככול שהסוכך יותר גדול, ארוך ורחב כך גם מחירו עולה בהתאם.
  • התקנה- למחיר הסוכך יש להוסיף גם עלות התקנה המשתנה בהתאם למורכבותה.
  • מנגנון- גם סוג המנגנון של הסוכך משפיע באופן ישיר על מחירו ובחירה בסוכך חשמלי מעלה את המחיר בהיותה כוללות מנוע ומערכת חשמלית שלמה שדורשת התקנה מיוחדת.
  • יריעות- סוג היריעות הנבחרות לחיפוי הסוכך משפיע על מחירו הסופי.
  • סוכך מיוחד- במידה ותבקשו סוככי זרועות מיוחדים תידרשו לשם על כך יותר כסף.

סוכך זרועות איכותי בהתאמה אישית

חברתנו פועלת בתחום ההצללה כבר מעל חמש עשרה שנה ויש לה את כל הניסיון, הידע והכלים לייצור והתקנת סוככי זרועות איכותיים בהתאמה אישית מלאה. בתור התחלה אנו מייצרים סוככי זרועות מתקפלים מאלומיניום איכותי, בהם מושחלים סוגים שונים של יריעות, ללא צורך בהברגה לפרופילים. כך מתקבל סוכך איכותי בעל חזות חלקה ואחידה. כמו כן, כל סוכך מתוכנן בקפידה בהתאמה לצורכי הלקוח ובעזרת תוכנות מחשב מתקדמת. בנוסף, לקוחותינו יכולים לבחור בין סוכך זרועות עם אלומיניום מלבני או עגול, בין סוכך ידני או חשמלי, וכן לבחור את סוג וגוון היריעות. כל זאת ועוד מוצע עם ליווי מקצועי לכל אורך ההליך, עבור מחירים נוחים ועם אחריות מקיפה.

הזמנת סוכך זרועות

להזמנת סוכך זרועות איכותי ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת קשתות- מוצרי גן ופתרונות הצללה, בטלפון 09-8854585 או במייל keshatot@netvision.net.il.

 

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!