סוככים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

סוכך אלומיניום

סוככים מתוצרת חברת קשתות הינם סוככי האלומיניום הנכונים ביותר ובעלי אמינות מוכחת של שנים. סוכך אלומיניום למרפסת של חברת קשתות מתוכנן בקפידה, יבטיח לכם הגנה נכונה לדלת הכניסה או הסתרה משמש ומגשם בכל רחבה שעליה תרצו להגן.

סוכך זרועות חשמלי

חומרי הקירוי הינם רבים ומאפשרים שילוב אין סופי של צורות גוונים ואפשרויות התקנה הכוללות גם סככת צל חשמלית וגם סוכך סטטי במחירים מעולים. סוככים של חברת קשתות מאפשרים קירוי בהשחלה של חומרי קירוי רכים כדוגמת יריעות מושחלות ללא ברגים.

יתרונות סוככים

כל מי שיש לו בית פרטי עם גינה רוצה דבר אחד: להשתמש בגינה כמה שיותר. לכן ברור מדוע גם אתם מתלבטים מה עליכם לעשות כדי שהגינה תהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהבית כולו, כי אם כבר טרחתם, התאמצת והשקעתם כל כך הרבה כסף בבית עם גינה, למה שלא תיהנו ממנה? אם תבדקו את הדברים לעומק אתם תראו שכנראה גם אצלכם הבעיה היא שיש בגינה יותר מידי שמש, שכן מדובר על בעיה מאוד נפוצה בישראל. 

השמש כאן אומנם נפלאה, מחממת ומלטפת, אך היא גם מגיעה בצורה ישירה וחמה מידי. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם לחשוב על התקנת סוככים, כי סוככים יכולים להוות פתרון נהדר.

סוככים קשתות keshatot.co.il

האם סוככים יכולים להתאים גם לגינה הפרטית?

סוככים חברת קשתות פרגולה נפתחת

אם יש לכם התלבטות לגבי השאלה הזאת ואם אתם לא בטוחים שהסוכך יוכל להחמיא לגינה שלכם וגם להיות שימושי, כדאי שתדעו שאתם טועים. ראשית, יש בימינו מגוון אדיר של סוככים כך שזה מאוד תלוי באיזה סוכך אתם בוחרים. שנית, אתם יכולים לבחור סוכך שיהיה מעוצב ויפה, מה שיתרום רבות גם לעיצוב הגינה. בבואנו להשוות בין סוכך ובין פתרונות הצללה אחרים אנחנו יכולים לראות שלסוכך יש לא מעט יתרונות. 

ראשית, הוא לא חוסם את האור בצורה מלאה, כך שאתם עדיין יכולים ליהנות מקרני השמש שנכנסות מבעד לרווחים של הסוכך. שנית, יש היום אפשרות גם לקנות סוכך עם אופציה לשנות את המרווחים בין השלבים כך שאתם תהיו אלה שקובעים כמה אור שמש יכנס ומתי. 

בנוסף לכל אלה, יש גם אופציה לבחור בסוכך שעשוי בצבעים שונים ומגוונים, כך שאם חשוב לכם ליצור גינה שתהיה מעוצבת ויפה, הסוכך יוכל לעזור לכם גם במובן הזה.

איפה כדאי לקנות סוכך בימינו?

עשיתם חיפוש אונליין וגיליתם שאת הסוכך החדש שלכם לגינה אתם יכולים להזמין בלא מעט מקומות? יש לכם התלבטות בין כמה וכמה חברות שונות שעוסקות בתחום הזה? אם כך, כדאי שתעצרו לרגע ותבחנו את הדברים לעומק. 

אין שום סיבה לקחת סיכונים מיותרים בתחום הזה ואין ספק שאם אתם כבר משקיעים בפתרון כזה של הצללה לגינה, הוא חייב להיות איכותי. לכן חשוב לברר לגבי הסוכך מספר פרטים חשובים, כמו לדוגמא:

  • מאיזה חומר הוא עשוי?
  • מה הגודל שלו?
  • האם המחיר כולל גם את ההתקנה?
  • האם תקבלו על הסוכך אחריות?

רק אחרי שיהיו לכם מספיק פרטים אודות המוצר עצמו ואודות השירות שהחברה שאליה פניתם מציעה, תוכלו לבחור פתרון הצללה למרפסת או לגינה שלכם. מה שכן, לא כדאי שתדחו את הדברים, כי בינתיים, בגלל השמש החזקה, אתם בוודאי לא ממש משתמשים בגינה. פנו עוד היום אל הטוב ביותר, הזמינו סוכך חדש ותראו שהגינה תהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהבית כולו.

סוכך זרועות חשמלי

קשתות אוהבים להצל עליכם

סוככים קשתות
" חברת קשתות גאה לייצר כחול לבן. במפעל החברה אנו מייצרים פרגולות, סוככים ומפרשי הצללה בהתאמה אישית לכל הלקוח. כל תהליך העבודה מרגע ההגעה ללקוח מבוצע על ידי עובדות ועובדי החברה. "

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!