סוככים חשמלי

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

בחירה נכונה של סוככים חשמליים

חברת קשתות– מוצרי גן ופתרונות הצללה, מציעה ללקוחותיה סוככים חשמליים איכותיים, מעוצבים ועמידים, בהתאמה אישית מלאה. בחברה מציעים עבור סוכך חשמלי מחיר אטרקטיבי ומספקים אותו עם אחריות מקיפה וארוכת טווח. בנוסף, לרשות לקוחות החברה עומד צוות מקצועי שזמין לסייע בבחירה נכונה של סוכך, המותאם במדויק לנתוני מקום ההתקנה ולהעדפות אישיות.

למה בכלל סוכך חשמלי?

בחירה בסוכך חשמלי כפי שיש לנו להציע, תספק לכם פתרון הצללה איכותי ומתקדם לימים בהם השמש קופחת . ובימים וערבים נעימים בהם אין צורך בסוכך, או בימים בהם יש רוחות עזות העלולות לפגום בסוכך, תוכלו בקלות ונוחות לסגור ולקפל אותו. כך תוכלו לנצל באופן מלא את המרחב החיצוני בכל עונות השנה ובכל שעות היום.

דגשים בבחירת סוכך חשמלי

השוק מציע לציבור הרחב מגוון סוגים של סוככים חשמליים מאיכויות שונות, ובכדי לאתר סוכך חשמלי מתאים מומלץ לשים לב לפרמטרים הבאים:

  • בטיחות- מכיוון שמדובר במתקן חשמלי גדול וכבד חשוב להתקינו באופן מקצועי ובטוח ובכך למנוע סכנות לרכוש ולנפש, למשל בגין קריסת הסוכך או התחשמלות. עם חברתנו תזכו להתקנה מקצועית העומדת בכל דרישות הבטיחות והתקן, שמבוצעת על ידי צוות מיומן .
  • איכות- בטיחות הסוכך ניכרת גם באיכות חומרי הגלם שלו ובאופן הרכבתו. אנו מתקינים רק סוככים איכותיים מחומרי גלם חזקים עמידים מפני קרינת וחום שמש, אשר ישרתו אתכם נאמנה למשך הרבה מאוד שנים.
  • התאמה מלאה- סוכך נדרש להתאים במדויק למידות שטח בו הוא מותקן, תוך בחינת מאפייני המבנה אליו הוא יותקן. בנוסף אנו נדאג לסייע לכם בבחירת סוכך עם עיצוב המשתלב בסביבתו. התאמות אלו מבוצעות על ידנו בין היתר בעזרת תוכנות מחשב מתקדמות, שבוחנות את נתוני השטח בכל ימות השנה ומספקות הדמיה מלאה טרם ייצור הסוכך.
  • מחיר- חשוב לברר מראש מהי עלות הסוכך החשמלי, לרבות עלות התקנתו ואיזה אחריות מסופקת עבורו. חברתנו מציעה ללקוחותיה סוכך חשמלי במחירים משתלמים עם אחריות מקיפה וארוכת טווח.

הזמנת סוכך חשמלי

להזמנת סוכך חשמלי במחיר משתלם ואיכות חסרת פשרות, למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת קשתות- מוצרי גן ופתרונות הצללה, בטלפון 09-8854585 או במייל keshatot@netvision.net.il.

סוככים חשמלי

 

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!