סוכך למרפסת

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

יש לכם בית עם מרפסת אך בפועל אתם בקושי משתמשים בה כי חם בקיץ ורטוב בחורף? התקנת סוכך למרפסת יאפשר לכם הנאה וניצול שטח המרפסת!

סוכך למרפסת המוצע ע"י חברת  קשתות הינו איכותי, יציב, מעוצב ועמיד.

הסוכך מותאם בהתאמה אישית ובמחיר אטרקטיבי!

לצפיה במוצרים לחצו כאן

חשיבות איכותו של הסוכך

סוככים למרפסת נבדלים לא רק בסוגיהם אלא גם באיכותם, הניכרת בין היתר בטיב ועמידות חומרי הגלם, באופן ייצורם, במקצועיות ההתקנה, בחזות הסוכך וכדומה. בכדי לקבל פתרון  הצללה ארוך טווח מומלץ להשקיע במוצר איכותי,אשר יבטיח עמידות לאורך זמן, הגנה מרבית מפגעי מזג האוויר, גשם ושמש, ושמירה על חזות אסטטית גם בחלוף השנים.

השקעה בסוכך איכותי של חברת קשתות יספק מענה לכל אלו וישאיר אתכם עם ראש שקט למשך שנים רבות.

סוגים שונים של סוככים

אם החלטתם לנצל את שטח המרפסת ולהתקין סוכך, תוכלו להתחיל לבדוק את סוגי הסוככים הקיימים בשוק, הנבדלים בחומריהם, צורתם ובמנגנוני ההפעלה שלהם:

  • חומרים- החומר המומלץ ביותר לסוככים הינו אלומיניום, בהיותו חומר גלם חזק, קל, נוח לעיצוב המציג רמה גבוהה של עמידות בפני מים ובפני חום וקרינת השמש, השומר על חזותו המקורית למשך שנים רבות, כמעט ללא תחזוקה.
  • צורת התקנה- מרבית הסוככים מותקנים באופן אופקי כסוכך זרועות, הסוככים יכולים להיות קבועים או מתקפלים . בנוסף, קיימים סוככי זרועות אנכיים כדוגמת סוכך מסך למרפסת, המכונה גם מסך גלילה, אותו מתקינים בקצה פרגולה או גג כשהוא פונה כלפי מטה וכך נוצרת מעין מחיצה המונעת חדירת אור ישיר ומעניקה פרטיות.
  • סוכך מתקפל- בחירה בסוכך מתקפל הינה בחירה מעולה למי שמעוניין באפשרות לקפל את הסוכך וליהנות מרקיע פתוח. הסוככים המתקפלים מוצעים עם מנגנון ידני או חשמלי. מנגנון חשמלי מקל על פעולות פתיחת וסגירת הסוכך אך הוא מייקר את המוצר.

הזמנת סוכך למרפסת

להזמנת סוכך למרפסת, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם חברת קשתות- מוצרי גן ופתרונות הצללה, בטלפון 09-8854585 או במייל keshatot@netvision.net.il.

 

 

 

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!