ממברנה

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

רשת ממברנה להצללת שטחים גדולים

רשתות ממברנה המסופקות ע"י חברת קשתות מעניקות פתרון הצללה אידיאלי לשטחים גדולים. לחברתנו ניסיון רב בהתקנת רשתות ממברנה לרשויות, מוסדות ועסקים, לרבות בריכות שחייה, בתי ספר, פארקים, גני ילדים וכדומה.

כל הרשתות עומדות בכל דרישות התקן המחמירות ביותר והן מסופקות עם התקנה מקצועית ובמחיר אטרקטיבי.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

מאפייני הצללות ממברנה

רשתות ממברנה המסופקות ע"י חברת קשתות ,מיועדות להצללת שטחים רחבי ידיים בגודל של עשרות ואף מאות מ"ר ובכל גובה מבוקש ומאפשרות יצירת מרחב בצורות וגבהים שונים. רשתות אלו עשויות אריגי ענק חזקים ועמידים, התפורים כיריעה אחת, המעניקים הגנה מעולה מפני אור, חום וקרינת שמש. רשתות הממברנה מצריכות מעט מאוד תחזוקה, הן בעלות רמה גבוהה של גמישות, מוצעות במגוון צבעים .

כאמור, ניתן להתקינן בצורות שונות ולהתאימן לכל מידות וצורות השטח.

התקנת רשתות ממברנה

את הממברנה אנו מתקינים עם תורן גבוה מרכזי, במידת הצורך עם תרנים נוספים, בהתאם לגודל הרשת. הרשת מותקנת על גבי עמודים נוספים נמוכים יותר בהיקפה, המשתנים במספרם בהתאם לגודל הרשת ותנאי השטח בו היא מותקנת. בנוסף, בהיקף הממברנה מושחל כבל מפלדה המשפר את אחיזת האריג ומספק מתיחה אופטימאלית. לרב זהו פתרון קבע, בו הרשתות נשארות גם בחודשי החורף.

אנו מתכננים את אופן התקנת הממברנה וגזרתה בעזרת תוכנות מחשב מתקדמות, המבטיחות קבלת רשת מתוחה בעלת חזות מעוצבת עם גימור מדויק. ההדמיה מתבצעת טרם תחילת העבודה ומאפשרת הבנה ויזואלית של הממברנה טרם התקנתה.

רשתות איכותית – תשעים אחוז צל

אנו מתקינים רק רשתות ממברנה איכותיות, בעלות הצללה של לפחות תשעים אחוז.

רשת הממברנה מאושרת כנגד בעירה על ידי מכון התקנים, והינה בעלת עמידות רבה למשך שנים. בנוסף, חברתנו מייצרת ממברנות הצללה גם מיריעות אטומות העשויות  פי.וי. סי שהינן אטומות בפני גשם.

הזמנת רשת ממברנה

להזמנת רשת ממברנה איכותית בהתאמה אישית, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם חברת קשתות- מוצרי גן ופתרונות הצללה, בטלפון 09-8854585 או במייל keshatot@netvision.net.il.

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!