אנרגיה סולארית לבית – הפרגולות הסולאריות הייחודיות של חברת "קשתות"

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

לעולם בעקבות השמש – הכירו את הפרגולות הסולאריות הייחודיות של חברת "קשתות"

התקנת מערכת סולארית על גג הבית הפרטי הפכה בשנים האחרונות למהלך כלכלי נבון. בדחיפת המדינה שמעבירה חוקים לטובת קידום אנרגיה ירוקה, יכול אזרח פרטי להתקין מערכת פנלים סולאריים על גג ביתו, ולהתחיל לחסוך כסף. מצד שני, ברוב הבתים הפרטיים ודירות גג בארץ מקובל מזה שנים רבות להתקין פרגולה וקירוי לחניה הפרטית, להצללה מהשמש הקופחת בארץ לרווחת הדיירים. חברת "קשתות" שמתמחה בפתרונות הצללה וקירוי של פרגולות וחניות, מצאה פיתרון חדשני, יצירתי ואסתטי, שממקסם את הרווח שניתן לעשות מהשמש והנכס הפרטי שלנו.

חברת קשתות מתמחה כבר קרוב ל-20 שנה באספקת פתרונות הצללה שונים, למגזר הפרטי ולמגזר המוסדי. החברה מציעה פתרונות הצללה מכל הסוגים ובכל הרמות, כולל פרגולות אלומיניום רגילות וחשמליות, קירוי חניות, סוככים ומפרשי צל. מוניטין החברה נקשר בשמה עוד מתחילת הדרך, כחברת ההצללה המספקת פתרונות כחול לבן בעיצוב וייצור מקומי, המתאים בצורה ייחודית ללקוח הישראלי ולמזג האוויר של הארץ. באתר האינטרנט של החברה ניתן למצוא מאות דוגמאות למוצרים ולעיצובים שונים, אך בחברה מתגאים ביכולת הייצור והיצירתיות שלהם בהתאמה לכל לקוח ותנאי שטח, ומציינים כי "אם יבוא לקוח שירצה משהו מיוחד, אנחנו נוכל לעשות זאת ברמה הגבוהה ביותר". מוצרי החברה בנויים ממיטב החומרים ובאיכות ייצור והתקנה ללא פשרות, בתכנון ואישור מהנדס מבנים מוסמך ובהתאם לתקני בטיחות והנדסה מחמירים, ועמידים לשנים רבות ללא צורך בתחזוקה.

לדוגמאות נוספות מתוך מבחר מוצרי חברת קשתות

דוגמא של פרגולה חשמלית בעיצוב קווים ישרים מתוך המגוון הרב של חברת קשתות. צילום: קשתות
דוגמא של פרגולה חשמלית בעיצוב קווים ישרים מתוך המגוון הרב של חברת קשתות. צילום: קשתות
דוגמא של חניית מניפה קשתית תלויה מאלומיניום על שלד פלדה. צילום: קשתות
דוגמא של חניית מניפה קשתית תלויה מאלומיניום על שלד פלדה. צילום: קשתות

אנרגיה סולארית

לפני כשנה זיהו בקשתות את הפוטנציאל בתחום האנרגיה הסולארית. שורה של חוקים שהעבירה המדינה והיעד שהציבה להסתמך על 30% אנרגיה סולארית עד שנת 2030, הפכו את ההשקעה במערכות סולאריות פרטיות לכדאית ובטוחה מאוד. בשל ההסדרה התעריפית של רשות החשמל, תוך פחות מעשר שנים צפייה מערכת סולארית להחזיר את ההשקעה ולאחר מכן תחל להניב רווחים למשך עוד כ-15 שנה לפחות. למעשה, אפילו הבנקים כל כך בטוחים בכדאיות הרכישה של מערכות סולארית, שהם מוכנים לממן מערכות כאלה בהלוואות נוחות למדי. 

הפתרון שמציעה חברת קשתות בתחום הוא יוצא דופן ויצירתי במיוחד. במקום להצליל את הפרגולה והחניה הפרטית בקירוי מסורתי, תוך הוצאה נכבדה ללקוח, נהפוך אותו למערכת סולארית המהווה מקור הכנסה ורווח במקום הוצאה כספית, עם אפשרות לתנאי המימון הנוחים כיום בשוק של מערכות סולאריות. זאת ועוד, גם אם קיימת או מתוכננת מערכת סולארית על גג הבית, מרבית הגגות הפרטיים אינם גדולים מספיק להכיל כמות לוחות סולאריים שיניבו את ההספק המירבי המאושר למשק פרטי על פי ההסדרה של רשות החשמל, של עד כ-15 קילוואט, כך שהוספת לוחות סולאריים נוספים על גבי הפרגולה והחניה ממקסמת את המערכת המשולבת כולה להשגת ייצור חשמל ורווחיות מירביים. 

מערכת סולארית משולבת בגג ועל גבי חניה מקורה מתוצרת קשתות בהספק מירבי. צילום: FAEnergy
מערכת סולארית משולבת בגג ועל גבי חניה מקורה מתוצרת קשתות בהספק מירבי. צילום: FAEnergy

פרגולה סולארית

חברת "קשתות" החליטה לשלב בין הידע וההתמחות שצברו בתכנון, ייצור והתקנת פרגולות וסוככים לדרישות ותנאים של מערכות חשמל סולאריות. מחלקת המחקר והפיתוח של החברה פיתחה קו מוצרים אשר משלב מערכת של לוחות סולאריים בתור משטח הקירוי העליון של הפרגולה או החניה, כמערכת ייצור חשמל עצמאית או בשילוב עם לוחות נוספים על גג הבית כדי להגיע למקסימום יכולת ייצור חשמל. בניגוד ללוחות הסולאריים המוצבים על גג הבית, המערכת החדשה נדרשת לעמוד בסטנדרט אסתטי ועיצובי גבוה ביותר, מאחר שהיא מוצבת במקום בו בני הבית שוהים ומבלים כל הזמן. מסיבה זו, המערכת של קשתות משתלבת בצורה הומוגנית כחלק מהעיצוב המקורי של הפרגולה, עם משטח עליון ותחתון אחידים בצבע ונקיים לגמרי מחוטים ואביזרים. עם זאת, שומרת המערכת על כל היכולות ודרישות של מערכות סולאריות ברמה הגבוהה ביותר, כולל ייצור חשמל מירבי, בטיחות, אחריות, עמידות לשנים רבות ויכולת תחזוקה קלה בשטח.

לדוגמאות נוספות מתוך מבחר מוצרי חברת קשתות

 

מצגת פתרון OFF GRID לחניוני שטח

קשתות אוהבים להצל עליכם

קשתות מפעל KESHATOT
"חברת קשתות גאה לייצר כחול לבן. במפעל החברה אנו מייצרים פרגולות, סוככים ומפרשי הצללה בהתאמה אישית לכל הלקוח. כל תהליך העבודה מרגע ההגעה ללקוח מבוצע על ידי עובדות ועובדי החברה. "
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!